bugün

(bkz: hele otur bir soluklan yiğidim)

seçilmesinden daha 6 ay bile anca geçmişken biraz fazla erken kaçan bir geyik muhabbeti.
ne mabad acısıymış be.
Cumhurbaşkanlığından önceki görevi olacağı için eski ibb başkanı denmesi normal.
Yallamaların ıslanmsına sebep olan hayal öbeği.
Ona daha var. Eski ibb başkanı diyeceksiniz ama yeni cumhurbaşkanı olduğunda.

Ben demiyorum, akp genel başkanı ve türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanı diyor.

Ne mi diyor ? istanbulda teklersek, türkiyede tökezleriz diyor. istanbulda teklediler, olmadı ikilediler. Demek ki türkiyede tökezleyecekler.
Daha çok uplayacaksınız bu başlığı donsuz şoparlar sizi... seveeee seveee 4.5 sene daha başkan görevde inşalla...
eski olduğu zaman bilin ki başkan olmuştur.
Yeni Cumhurbaşkanı.
yeni cumhurbaşkanı da olabilir.
Aktrolller'in tek derdi imamoğlu olmus.

Sorsan basit bir belediye başkanı.
Sarayı ve fetö artığı haramzedeleri çok pis korku sarmış.
Bu gerçekleşse dahi kendisi seçim kaybetmesiyle değil 24 yıllık saltanatı iki seçim kazanarak yıkmasıyla hatırlanacaktır.
Öncelikle kesinlikle akp'li ve mhp'li değilim bunu belirteyim. Arkadaşlar kusura bakmayın ama imamoğlundan hiç bir cacık Olmaz. Şahsen ben olmasını da istemem. Mansur yavaş çok daha iyi bir aday her şey için.
4 yıl sonra gerçekleşecek istanbul haltının davul zurna eşliğinde kutlayacağı sevindirici eylemdir.
Geleceğin cumhurbaşkanı olacaktır. Gümbür gümbür geliyor.

Belediyeyi kaptırdıkları için kudurmuyor akpliler, cb olacağı için kuduruyorlar. Hem ben reisçi olsam kudurmazdım. Rte'de gizliden gizliye destekliyor ekrem'i, bakmayın siz rte'nin ekrem'e laf atmasına. Bu kavgalar hep ekrem'in popülerliğini ülke genelinde arttırma çabası. Belediye Seçimi zamanı trt'de ne oldu? Öcalan'ın kardeşinin röportajını yayınlamadılar mı? Yayınladılar. Neden tam o zaman yayınladılar? Bu kime yaradı? Tabii ki ekrem'e. O yüzden ben rte ile ekrem'in düşman olduklarını sanmıyorum.