bugün

Kendime küfür etmeme sebep olan eylem, pandemi süresince biraz kilo aldım, eskiden daha fittim o günlerimi özledim...
Kimi jeymis diiin'e kimi küçük emraha benziyor. Nasıl bir uçurumdur anlamış değilim aq.
üzer ne yazık ki yapacak bir şey yok.
bazen yüzünüzde tebessüm oluşturur bazen de içinizi burkar. ara sıra yaparım ve yaptığıma pişman olurum genelde.
Duygusal bir parçayla galerimi temizledim. Çok fena oldum. Zaman çok hızlı geçmiyor ama geçip gidiyor ve her anın kıymetini bilmeli. Çok sevmeli. O zamanlara geri dönülmüyor. Çok çalışmalı. Hedeflere ulaşmalı. Manasız mı evet manasız ama yapmalı. Bu ikisi hiçbir şey yapmaktan daha iyi. Ve bunları kendin için huzurun için yapıyorsun unutma. Saadetini bozma. Çok iyisin, güzelsin ve ileride daha iyi olacaksın, aklına kendine inan.
Çok üzülme sonra çünkü manasızlığın içinde ne değerli ki? Ne kalsın istiyoruz geriye güzel anlardan başka? Galeriye bakınca bunu gördüm.
iç geçirtir.
Şaka mı bu ? Yıllardan sonra eski fotoğraflara bakıp hüzünlendikten sonra bu başlığı görmem?
insanı çok değişik duygulara sokar.

yaklaşık 2 ay önce tüm bebeklik, çocukluk kağıtlarımın bulunduğu çanta kayboldu.

benim için evlat acısı gibi bir acıydı, tüm bebekliğim, çocukluğum uçup gitti.

elimdeki tüm paraları veririm yeter ki o fotoğraflar geri gelsin.
herkesin aksine itinayla kaçındığım harekettir. mecbur kalıp baksam bile rahatsız eder, canımı sıkar çünkü bilirim ne o günlerin ne de o günler gibisinin gelmeyeceğini.
aynaya bakmak gibidir.
bakar bakmaz 1 paket sigara bitti amk.
eğer saçmalık, anlamsızlık, can sıkıntısı ile dolu tuhaf bir süreçten geçiyorsanız, pozitif hislerinizin çoğu geçmişte kaldıysa hüzünlenme sebebi olan durum. artık hayatta olmayan sevdiklerinizi görünce ağlarsınız hatta.