1. 49.
  hele ki o fotoğraflarda şu anda hayatta olmayan insanlar da varsa gözlerin dolması kaçınılmazdır. hem fotoğraflara bakılır hem anılar tazelenir.

  sıklıkla yaptığım eylem.
  2 ... gri sehrin adami
 2. 51.
  gözünde o anı canlandırmak, burukça bir tebessüm gidenlerin yanında olmadığını fark edince üşümek..
  1 -1 ... muhfes zudres
 3. 52.
  anıları tazelemek.

  küçük mutluluklar.
  ... yapacakbiseyyok
 4. 53.
  Çok da eski değil aslında, sadece geçen yılki fotoğraflarıma bakıyorum da. Ne kadar tatlışmışım. Nasıl da tesebessümle gülümsüyorum masumca. Bi de şimdikilere bakıyorum.
  Huyum suyum değişti, dışıma yansıdı. Makyaja bulandım. Allahın verdiği tüm nuru fondötenle kapatıyorum resmen asdadjk.
  Offf allah'ım noluyo bana ya. Ben yine o saf salak kız olmak istiyorum. Sanırım büyüyorum abiler ablalar. Piremsesiniz büyüyo!!!
  6 -3 ... essy
 5. 54.
  garip hislere götürür insanı.

  böyle buruk bir gülümseme gibi. bazen kocaman bir mutluluk gibi. zaman zaman acı gibi. hasret içinde hasret gibi. geç kalır gibi. sanki son anda yetişir gibi.

  elimde bir fotoğraf var. karşımda kahvaltı eden iki ihtiyarı çekmiştim. mutluluk ile kahvaltı eden, tatlı-sert atışan iki ihtiyar. ikisi de hayatta değil şu anda. ne zaman o fotoğrafı görsem o ana geri dönüyorum. sanki denizden yeni gelmişim gibi. saçlarım hala tuz kokuyor gibi. babannem ekmeğime ahududu reçelini sürdü az önce. şimdi de dedemin çayını tazelemeye gidiyor mesela. an be an yaşıyorum o fotoğrafı her gördüğümde.

  burada yazdığım ilk şeydi bu. saat de 7'ye denk gelmişti. ikinizi de, o günleri de çok özledim.

  (bkz: sabah 7 de yüzmeye giden kız/#32984577)
  14 -2 ... sneeuwwit
 6. 55.
  daha dün gece baktım gözlerim doldu bir anlığına sonra aktı o yaş telefon gmail'e yedeklemiş fotoğraflarımızı beni deldi geçti kalsın dedim ilerde hatırlar "ulan ne güzel sevmişim be" demek istiyorum.
  ... kalkgidiyoruz
 7. 56.
  Duygulandırır. Dvd lere yazdığım bol bol fotoğraflar var. Her fotoğrafın anısı var be... O fotoğraftakilerim çoğu şimdi yok ama anıları unutulmuyor.
  1 ... gethere
 8. 57.
  duygulandırır. çok eskiye gidildikçe nedense içten içte bir huzursuzluk başlar.
  ama çok eskiye değilde bir 5-6 sene önceye gidildiğinde aaa ben eskiden baya yakışıklıydım be ne oldu da böyle oldum denile de bilir.
  1 ... berk1905
 9. 58.
  Vay mk diyip gülümsetir.duygulandim lan
  1 ... jerry m
 10. 59.
  can acıtır. artık ne o fotoğraftaki yerler vardır ne de arkadaşlar. şehrin dev bir inşaat iskeletine dönmüş, ruhsuzlaştırılmışsa daha da acıtır. en çok koyan da rakı tokuşturacak kimsenin kalmamış olmasıdır.

  yine de bir umut beslersin, her şey düzelecek diye. o fotoğrafların yerine yenilerini çektireceğiz diye düşünürsün.
  ... pardaillan