bugün

sapkınlık seviyesini de geçtim ulan hiç mi insanlık onuru adına bir şey yok sende dedirten durumdur. kadının doğruyu söylememe ihtimalini de saklı tutarak sormak istiyorum...
1- bu tiple (haberde fotoğrafı var) nasıl evleniyorsun?
2- sen yokken eve getirdiğini iddia ettiğin kadınlar bu tipin davetini nasıl kabul edebiliyorlar?

https://www.mynet.com/esk...a-baslatildi-110106550429
harbiden ayıyımış.
Bu kalıbı sokakta görsen adam sanırsın ama işte. Başka söze hacet yok, Tek kelimeyle pezeveng ve deyyus gavat. Olsun 3 ü de aynı anlama çıkar..
Tas kafalı tipe bak ama karı da sorunlu gibi para için evlenmiş olabilir yoksa bir insan bu tas kafalı ayı ile niye evlensin.
Hırsızın hic mi suçu yok olayı değil evet suç tamamen ayının ama ayı olduğu da besbelli değil mi?

Kızların sert piç erkek sevdası var bu tıp erkekler daha çabuk etkiliyor ama bunun etkileyecek bir yanı da yok ki nasıl evlendin?
Bir karaktersiz sığır vakası daha...

Bu tiplerle cidden nasıl evlendiklerini anlamış değilim. Mesele paradır diyeceğim de para için de çekilmez ki...

O kadar efendi, düzgün, değer veren erkek varken bunları bulmayınız. Siz bunları kabul etmezseniz sayıları da artmaz.

Öyle biriyle birlikte olun ki evliliğiniz bitse bile yaşantılarınıza ve anılarınıza değer versin. Yoksa daha çok üzülürsünüz.
Ne yaşanırsa yaşansın özel kalmalı.umarim hak ettiği cezayı alır.
böyle devasa bir ayı, böyle bir kadınla evlenip onu el üstünde tutması gerekirken kadının görüntülerini ifşalamış. yaban ayısı mübarek.
Adam 'ayı' gibiyse ve kadının görüntülerini ifşa ettiyse bu durum nasıl kadına müstahak oluyor?
Ya siz iyi misiniz?

Ne şartla, ne için evlendiği ya da hangi fanteziye sahip olduğu önemli değil. Kadının bu durumdan haberi olsa ikisinin ortak zevki der geçersin ama kadının haberi yok. Yavşak adamın yavşak arkadaşından sonradan öğreniyor bu durumu. Olayın iç yüzünü bilmiyoruz belki kadın iftira atıyor ama ne olursa olsun -kağıtta da olsa- eşin ya da sevgilin olan birini leş ortamına meze etmezsin.

Umarım layığını bulur.
Şimdi asıl başlık şu.

Kadınlar neden efendi erkek sevmezler...

Yazık ya ben erkek halimle şu adamdan uzak dururum ..

Yazık olmuş zaten.
(bkz: armudun iyisini ayılar yer)
adamın tipi boyu posu önemsizdir. karakter olarak ayı burcu arkadaş. birbirine "seni seviyorum" veya "aşkım" demiş insanların birbirlerine böyle şeyler yapabilmelerini hiçbir zaman anlayamadım lan.
şekilci değilim ama! adamın parmağındakine, bileğindekine, boynundakine, saç tıraşına falan bakınca ne mal olduğu belli, değil kızımı günahımı emanet etmem lan böylesine
Ayı mayı ayıp oluyor hanımlar.

Hoşunuza gidiyor böyle tipler evleniyorsunuz.

Lagaluga yapmayın.

Ortadoğu maymununa eşdeğer ıqnuz var kendinizi bi bok zannetmeyin. Layık olduğunuz erkek tipi bunlar.

Tüm ömrünüzü modaya makyaja ayıran tipler olarak bu ayılar bile fazla size aslında.
Kadındada suç var amk

Sen git maço erkek
Sahiplenen erkek vs diye ayının tekini bul evlen
Topu topu 5/6 ay evli kal sonra boşan..

Kusura bakmayın kızlar ama bu sizdeki bu şerefsiz erkek sevdası bitmeden
Ne kadına şiddet biter nede taviz vs.....
izleyip izleyip adama hakaret etmek niyetiylen sansürsüz link aradım ama bulamadım.
içindeki eksikliği kapatamayan bazı şeref yoksunu insaniyetsiz heriflerin, diğer insanların üzerine basarak ego tatmini çabasından ibaret bir durum. Tecavüz olayları da daha kendini gerçekleştirememiş, içlerinde çürük müsvettelerden oluşuyor.
artık böyle şeyleri umursamıyorum

sus testisi su yolunda

kızım sana söylüyorum, senin şahsında

seninle aynı kafadaki tüm zerzevatlara söylüyorum

böyle ipten kazıktan kurtulmuş tipleri bulurken sıkıntı yok

ya cüzdanına, ya belinde ki silaha

ya mafyamatik icraatlarına tav olup

böyle hanzoların etrafında pervane oluyorsunuz

ayı oğlu ayı ağzınıza sıçınca da maadur oluyorsunuz

ne bekliyordun sen bu heriften ?

şunun yerine bir manav, bir nalbur bulsaydın

belki bu herif kadar para vermezdi

ama bu duruma da düşmezdin

su testisi su yoluna

topal atın, kör alıcısı

bakında ibret alın.

böyle hanzo hunzonun peşine koşarsanız

akıbet.
bosanma davasina sikiciyle gelen orospulari, 1 hafta evli kalip omur boyu nafaka alan parazitleri hatirlayinca pek sikimde olmadi hacilar. tam aciyacagim bi gulme geliyor ansn skym
sen bununla evlenirken kör müydün dedirtecek olay.
Gün geçmiyor ki, şerefli, onurlu, haysiyetli insanların gitgide azaldığını öğrenmeyelim.
" Adam " olmanın, insan olmanın ne büyük servet olduğunu anlamayalım...

Oluk oluk akmaya başladı bu tür insan müsveddeleri.
Hangi ara bu kadar düştük, rezilleştik, ne kendimizden ne de toplumdan utanmaz olduk?
Nerde, Nasıl bir hata yaptık acaba?
Ekmeği öpüp başına koyan bir milletten, karısını millete servis eden bir millete Nasıl dönüştük, hem de zerre mahcubiyet hissetmeden...
Her gün dehşetle, iğrenerek, ağzımız açık kaç haber okuyoruz, duyuyoruz bi düşünün.

Hadi şeref yoksunusun o belli, kanundan, yasadan da mı korkmuyorsun?
Baban doğurmamışsa, muhtemelen bir annenin evladısındır, kızkardeşin filan da vardır belki, kimbilir, onlara da mı gram saygın yok?
O kadar kötüsün ki, keşke ölsen!

iki kelam da bir kesim hatun tayfaya gelsin...
Ruhunuzu ve bedeninizi bu kadar ucuzlatmayın.
Yüreği, akılla harmanlamadığınız sürece çoook derdiniz olur, haberiniz olsun.
Haberi gördüm.. YORUMSUZ.
Sevgilisinden ayrıldıktan sonra arkasından demediğini bırakmayan yatak odasına kadar anlatan erkekten hiçbir farkı yoktur. Erkeğin dedikosu kadının dedikodusu dan bile beter. Bir de bunu marifet sanıp paylaşmış. Rezilsiniz. idiotsunuz.
acınmaz bu tiplere herifin paralı olduğu 100 kmden belli karakeride o biçim tabi ya aşkından geberimişsindir evlenmek için şimdide kalkıp duyar kasma yemezler doğruysa tabiki desteklemiyorum yanlış çirkin birşey ...

şöyle bir linkte bırakayım

https://www.mynet.com/mer...ini-reddetti-110106550954

şimdide karşı taraf itiraz ediyor yolmaya çalıştıklarını söylüyor hangisine inanalım ?
Bırak evli eşin özel fotoğrafını paylaşmayı özel ilişkiyi paylaşmak da adiliktir.