bugün

insan bazen yazdığı, zırvaladığı, karaladığı, aktardığı şeylerin ne olduğunu unutmakla birlikte hatırlamak ister. Bu gibi durumda da eski entrylerini okumaya başlar. Hatalarını düzeltir, gereksizleri siler vs.

Neyse tanım taklavat kısmını kısaca anneye anlatır gibi anlattıktan sonra konuya çivileme, köpekleme, kurbağalama, koparmada gümüş madalya ile girelim. Geçen yine sevişiyorum birden aklıma geldi. Ulan 2 yıldır bu godumunun mekanındayım, neler yazdım, neler sıçtım acaba dedim. Halbuki sevişiyorsun insan gibi işine odaklanıp konsantre olsana bre mendebur.
Kendi kendime dedim ki bir boşalayım da oturup bilgisayarın başına yazdığım entryleri okuyup revize edeyim. Gereksiz olanları da sileyim. Arkadaş bir oturdum bilgisayarın başına abooooo ne gereksiz entryler, ne anlamsız bakınızlar, ne ota boka yazma girişimlerinde bulunmuşum. Kendime suratıma tükürmek istedim baktım mümkün olmuyor elime tükürüp yüzüme sıvadım. iğrensin ibne

Hani büyükler der ya insan 1 sene önceki aklını şimdi beğenmiyor harbiden doğruymuş. Hangi akla hizmet ;
Yakışıklı başarılı zengin ve mutlu erkek başlığına sopiler olarak " bir rahat bırakın lan, gene ne var? " yazmışım kestiremedim.

Demek ki o zamanlar her başlıkta entryim olsun mantalitesindeydim. Daha yeni başlamışım olaya her skime yazmışımda yazmışım. Hiç fikrimin olmadığı ağda olayına bile " off aboo fena can yakar, kıllar kökten dışarı çıkar " falan demişim. Hey be dürzü, hey be beynine dog style yaptığım ağda mı yaptın hayatında. Lan balla ağda yan yana gelse ayırt edemezsin kıro.

Eski entrylerimi okurken dikkat ettiğim bir şey daha var birader çok iyi diyaloglar yazmışım. Hep kötü taraflarla demoralize etmek istemiyorum kendimi, hakikaten bazı diyaloglara kendim yazdığım halde güldüm. Hatta kendi entrylerime baktığım halde alt tarafta nick bölümünü kontrol ettim acaba başkasının entrysi buraya karışmış olabilir mi deyü. Ehehehe ihihih kikikiki ahahahah eheueheuehe. Yok ebenin hamı.

Neyse ahali size ufaktan bir amca olarak, dayı olarak, arkadaş, kardeş, enişte, görümce ve de elti olaraktan tavsiyede bulunmak boynumun borcu. Bir gün ne yazmışım diye geçmişe yönelin. Ama bu işlemi mulayim yok efendim larker olmadı Grand ekinoks yapmasınlar zira aylarını alabilir. Hadi alayınızı öperim.
'lan ne yazmışım lan böyle!' dedirtip yazarın entrysini editlemesidir.
çaylakken yazılan entrylerin utanç vermesi durumudur. benzeri için:
(bkz: ünlü olmadan önce çekilen pozlar)
(bkz: tadilat)
ben bu boku nasıl yemişim denilip kimse görmeden silmeye varan durumdur.