bugün

Nasil eski video ise acamadim aq.
Edit:izledim izlemez olaydim.
Ortadaki gobekli abberline.
kim lan bunlar ? gerçek mi bu video bu arkadaşlar hala sözlükte mi derhal bildirilsin..
hareketlere bakilirsa, kafalar guzel.
2007 ve 2008 zirve videoları elimde var, orda da erkek yok nerdeyse. zaman geçtikçe erkek nüfusu artmış.
ancak videolar bize zimmetlidir, zamanında yüklenip silinmiştir.
Yalnoz Onu bunu bilmem de kirmizili abla baya bi hararetli.
Ulan bir de 11. Nesillere laf atarlar. Sakallı göbekli abi üç kere boşaldı kırmızılı aplaya.
zirve demişsiniz de bu magma tabakası.
oğlum işte burda o nickaltı yavşakları var ya bunlar olum işte.

hepsi böyle tipler birbirlerinin götünü yalıyolar. sonra da sözlükte çok feymiz yeaahh diye ayin yapıyorlar aq.
kıskandıran videoudur.

ulan yine böyle bir zirve olursa beni de davet edin bir zahmet.

herkes bilir nick altı yalama timinin daimi üyelerindenim. beni de davet edin bi zahmet.
yine ifşalandım sandım.

adam netten bulduğu bi vidyoyu koymuş, ne zirvesi lan.

ayrıca nerde o eski ankara zirveleri.
görsel
Oh May darling vat is dis.
Bunlar yazardan çok köçek. Kırmızılı hanım ve diğerlerinin bilgilerini istiyorum. Kara kaplı dosyama köçekgiller olarak ekleyeceğim.
hiç mi kendinize saygınız yok amk.
Zirve dedikleri bu muymuş. Mezdeke oynamaya çalışan kafası iyi tipler.
Gözlüklü ve her hareketinden asosyallik akan tipin kırmızılı esmer kıza bakıp 31 çeker gibi hareketler yaptığı vidyo. Zaten sonra karıyı araya alıyor hepsi. Yalnız beyazlı elemanla beyazlı sarışın kız kendi yollarını bulmuşlar.
Ben sadece bir yazarla zirve yaparım o da bana küs ama zaten imkansız.

Çoluk çocuk hareketleri.
Sözlüğün karanlık çağlarından kalma bir video. Hahahasiktir o şişman senin abberline. Evet.
Abberline’ nin yer almadığı video. 20 zirveye gitmişimdir sadece 2 kişiyi tanıdım videodan.
Bir sözlük zirvesi nostaljisi. insanlar birbirlerini çok merak ederlerken ilk fırsatta görür görmez aşağılıyor. Gerçekten acaip.

Ayrıca, zirveye giden ifşâ olmayı zaten göze almıştır, neyi saklasın ve niçin? Adamlar zirve yapmışlar eğleniyorlar işte.
Sen de ben de o kafa yoksa zaten orada değiliz amk.

Beni üzen tek şey metrekareye beş yazar düşmüş nasıl bir sıkıntı kimbilir ki, buram buram terlemiş adamlar. Yazarlara gepgeniş ortamlar ayarlansın lütfen. Bu zirveden bir tek bunu çıkarıyorum ben.
abartılacak bir şey yok. normal düğünlerdeki gibi göbek atıyor insanlar. ne var bunda? allah neşelerini bozmasın.
Allah tabi Bozmasında, zirve mirve denilince ben açık oturum gibi şeyler sanıyordum. Bu baya baya kadınlar matinesi.
Hep samimiyetsiz saçma sapan tavırlar..
Video asosyallikten çok ter kokuyor arkadaşlar.:(
Çiftleşmek için birbirine kur yapan Arizona kertenkelelerinin ayinlerini hatırlatmış video. Evet.
omg! what is this? what are those???
sonumuz böyleyse kaçalım yol yakınken..