1. 1.
  kıyıda köşede kalmış başlıkların yeniden, hayata dönmesini amaçlayan kampanyadır
  ... pilotmont
 2. 2.
  rastgele butonunun eskimesine yol acacak kampanyadir. katilim cok olursa tabii.
  ... aftermath
 3. 3.
  en sevidigm , sonuna kadar destekledigim kampanyadır. şu şekide yapılır. önce yukarda rastgele dügmesine basılır, gelen yazılar itina ile okunur, oy verilir. akla gelen cümleler itina ile üşenmeden ölümsüzleştirilir.
  ... exonotzor
 4. 4.
  destek vermek boynumuzun borcudur.böyle bir kampanyadır.
  ... kemalettin şentürk
 5. 5.
  (bkz: nostaljik değeri olan başlıklar)
  ... redwinemania
 6. 6.
  deneyelim o zaman deyip rastgeleye tıklayalım dediğim kampanya
  -1 ... corapita
 7. 7.
  işe yararsa sözlük için faydalı olacak kampanyadır.

  (bkz: sözlüğün derinleşmesi) *
  1 ... zaknafien
 8. 8.
  teknik açıdan gerekli imkanların sağlanmasının ardından tarihinin moderasyon tarafından belirlenmesinin uygun olacağı, bir gün boyunca yeni başlık açılmasının engellenmesi ile rastgele tuşu kullanılarak eski başlıkların içlerinin doldurularak zenginleştirilmesi şeklinde uygulanması olarak planlanan kampanyadır. sözlük bünyesinde açılmış başlıkların çoğunun (özellikle bilgi içeren) içlerinin çok derin olmaması sıkıntısını bir nebze olsun giderecek, yazarlara eski başlıkları yeniden değerlendirme fikrini aşılayacak kampanyadır.

  edit: neden engelliyorsun ki bırak kişileri kendi özgürlüklerine diyenler çıkacaktır. aylardır sözlükteyim, eski başlıklar hiç bir zaman dolmadı. yapılmak istenen sadece, kişileri kendi istekleri ile eski başlıklara yöneltmeyi alışkanlık haline getirmek için bir günlük bir girişim olacaktır.
  5 ... devedikeni
 9. 9.
  SON ZAMANLARDA DEĞiL, TÜM ZAMANLARDA, GEYiĞiNE YAPILMIŞ KAMPANYALAR DIŞINDA GÖRDÜĞÜM EN MANTIKLI KAMPANYADIR. HATTA TEK MANTIKLI KAMPANYADIR. NE ZAMAN, NERDE OLURSA "YETTiM" DiYE GELECEĞiM KAMPANYADIR BiR DE.

  NOT: AYRICA BU KAMPANYAYI BAŞLATAN DEVEDiKENi'Ni TEBRiK EDiYORUM.
  2 ... redwinemania
 10. 10.
  iyi bir fikirdir.hatta her ay bir gün bu gerçekleşse bu sayede sözlüğün derinliği her geçen gün daha da artar denebilecek kampanyadır.
  1 ... thoth