bugün

eski sevgi dolu aşkını internetten arayıp bulma ümidi olan adamdır. öyle ayrılmamış olsalardı şimdi onunla çok mutlu olacaktı düşüncesindedir. oysa ayrılık gelip çatmış, ve yıllar sonra hafızadan silinmeyen kadını bulmaya çalışmıştır ve bulduğunda ise değişmiş olanlar hayalleri yıkmaktan başka birşeye yaramayacaktır.
aramaya google dan başlaması ayrı bir gerzekliktir.
facebook.com'a yönlendirilmesi gereken kişidir. * * *
* eski sevgilinin, nerede doğduğunu biliyoruz, anne ve baba adını da. hemen, http://tckimlik.nvi.gov.t.../QueryIdentityNumber.aspx adresinden tc. kimlik numarası öğrenilir. * telekomdan ya da başka bir kaynaktan ev telefonu öğrenilir. başka bilgiler de toplanabilirse, işe yarar.
* ev numarası aranır. eski sevgilinin açma olasılığı varsa başka birine aratılır. nabza göre şeker verilir.

--spoiler--
biz: Merhaba Ben "Uludağ Üniversitesi Bilgi işlem Daire Başkanlığından" arıyorum. Jane Doe ile mi görüşüyorum?
o: hayır, ben annesiyim *
b: Jane Doe, ile görüşebilir miyim?
o: Hayır, evde değil *
b: Jane Doe'nun okul kayıtlarında bir tutatsızlığa rastladık, bunları düzelmtezsek kaydı silinecek. tehdit Üstelik bu hata benden kaynaklanıyor ve bende işimden olacağım. Patronum, farketmeden önce düzeltmem lazım. acındırma Size bazo sorular soracağım, cevaplar mısınız?
o: Tabii ki *

b: TC Kimlik Numarası, 12345678901 mi?
o: Bi sn, kontrol ediyorun, evet.

b: Okulnumarası, 123456789 mu?
o: bilmiyorum.

b: tamam, Anne adı: Feraye.
o: evet.

b: baba adı: Abuzittin.

b: ev adresi: matematik sk. vbl sd. d ad
o: hayır, fizik sokak, bks. s..3
b: teşekkürler.

b: bursa da ikamet adresi: bursa_icinde_bir_adres
o: hayır, dogru adres.

b: ev telefonu: 01234343333

b: cep telefonu: salla_bir_telefon
o: hayır, gercek_telefon.

b: yardımınız için teşşekkürler Feraya hanım.
o: önemli değil.
--spoiler--
hala seven adamdır.bir umuttur onun kisi.
son çare olarak facebook'a bakan kişidir. eğer facebooktan eski sevgilisinin profilini bulmuşsa gönderdiği arkadaşlık isteğinin reddedilmesi bunalıma girmesine yol açar.
tüm sosyal paylaşım sitelerini tek tek dolaşmasını önereceğim kişidir.
Buldum, Vurdum, nişanlısıyla Evlendirdim, Geçtim....
4 yıldır bekletilen arkadaş ekleme talebi gibi bir sonuca ulaşabilir.
modern çağ mecnunu. yalnız internet aleminde aşkını ararken başka şeyler bulup yoldan çıkacaktır.
güncel Önemli Başlıklar