1. 1.
    bir öğrenci kardeşimin çıktığı yol. yürüyerek dünyayı dolaşan fransız bir kadına aşık olmuş. kadın çine yürüyecekmiş. peşinden gitti. üç aydır haber alamıyoruz ama ben onun adına mutluyum. sırt çantası ve malzeme aldığım için ailesi beni suçlasa da umurumda değil. çocuk aşkının hayallerinin peşinden gitti. yürüye dur çocuk. umarım o kadını bulursun.
    3 -2 ... orantisiz zeka 4
  2. 2.
    çin survivor'una mı katılacak.
    2 ... crimeantatar
  3. 3.
    akıllı işi değildir. ipek yolunda hgs den ceza yerseniz beni arayın. ha bir de ülke sınırlarından olabildiğince hızlı çıkın yoksa tenhada sikerler. sonuçta oksijen alıp karbondioksit veriyorsunuz.
    3 ... kurenai
  4. 4.
    Survivor cumaliye sormak lazım en azından tecrübe sahibi.
    ... efemir23
  5. 5.
    kardeşimizden haber geldi. afganistana giriş yapmış. yakın zamada bu kadar sevinmemiştim. yürüye dur çocuk.
    1 ... orantisiz zeka 4
  6. 6.
    kardeşimiz afganistanı geçmiş. yürü koçum benim. kral adamsın.
    ... orantisiz zeka 4
  7. 7.
    çin sınırına ulaşmış. helal olsun kardeşime. yürüye dur çocuk.
    3 -2 ... orantisiz zeka 4
  8. 8.
    baya iyi cardio yapmış maceraperest arkadaşlardır. aşkının peşinden gitmeside ayrıca güzel bir mevzu. kendilerini en içten duygularımla tebrik ediyorum. umarım hayat gelecekte bu çiftin yüzüne güler.
    ... mumbarsever01
  9. 9.
    Mümkün olmayan eylem.

Ayak tırnakları dökülür o kadar yürüyecek insanın. Şehirler arası yürümek bile bu şekilde sonuçlanır.

Yavaş sallayın.
    4 -1 ... hamile taklidi yapan panda
  10. 10.
    neden mümkün olmadığını anlayamadığım olay. çinden ispanyaya yürüyen insan tanıyorum. cep telefonu ve parası olmadan. doğada yaşamak çok zor değil. bir sırt çantası ve bir kaç malzemeyle yapılıyor. ben alkolik biri olarak içkisiz duramam o kadar içki taşıyamam.
    1 -1 ... orantisiz zeka 4