bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  önceleri (bundan iki yıl öncesine kadar) mahalle içinde olan bir mektepti. halk arasında "borsa" diye biliniyordu. bunun sebebi hemen yanında bulunan tarım borsası olmasıydı. hatta bu genel ev yakınlarındaki lisenin adını da değiştirmişti. turgut reis endüstri meslek lisesinin adı "kerhane meslek lisesi" olarak hala daha anılmakta. halkın yoğun tepkisine karşı eskişehir ankara yoluna taşınmıştır. hemen organize sanayi bölgesinin sonunda. giderken solda gelirken sağda.

  şey notu: birisi uktelere eklemiş yardımcı olmak lazım.
  8 -3 ... kechi
 2. 2.
  halkin hakli tepkisi için http://webarsiv.hurriyet.....tr/2003/03/04/256721.asp
  1 -2 ... vattafakizgoin10
 3. 3.
  Eskişehirde adaklık kurban satışı yapan arkadaşımdan, yeni genel evin inşaatı için kurban kesildiğini duyunca " -Ne nasıl yani, şimdi çüş lannn " dememe vesile olmuştur bahsi geçen mekan.
  ... krakermisin
 4. 4.
  eskişehir'de olan genelevdir. *
  -1 ... inisiyatif7
 5. 5.
  her sehirde olan, azicik mantikli dusununce de olmasi gereken kurumun eskisehir'de olanidir. Gelip sizi mi sevsinler yahu?

  Ayrica basliga konu olacak ve sanki baska sehirde yokmus havasi verdirilecek bir tarafi oldugunu da sanmiyorum.
  3 -2 ... haymatlos
 6. 6.
  eskişehirli gençlerin cinsel duygularını körelttikleri yerdir efendim, evet körelttikleri yerdir. gidin ve kendiniz görün bir de, çok merak ediyorsanız ve yolunuz buralara düşerse.
  1 -1 ... ercan asansore binme
 7. 7.
  -- AFEDERSiNiZ ---

  Eskişehir'de devletin vesika verdiği 'fahişe' sayısını biliyor musunuz?

  Star gazetesi yazarı Eskişehir ile ilgili nezaketsiz ve akıl içermeyen laflar edince konu tartışılır olmuştu...

  Sakarya gazetesinden HAKKI SAĞLAM, bakın nasıl rakamlar ortaya koymuş:

  Bir de genelevler var. Buraları devlet denetliyor. Eskişehir genelevinde 49 kadın var. Ancak Kadından Sorumlu Devlet Bakanı Fatma Şahin’in kenti Gaziantep genelevinde 513 kadın var. Yine Sağlık Bakanımız Recep Akdağ’ın kenti Erzurum genelevinde 205 kadın var. Bülent Arınç’ın kenti Manisa genelevinde de 74 kadın var. Bunlar Türkiye gerçeği. Mini etekli kızları travesti sanan gerzekler bunları da görmeli…
  NOT: ‘Eskişehir de fahişe çok, onun için genelevdeki kadın az’ diye düşünmeyin. 2.5 milyon nüfusu olan Bursa genelevinde sadece 27 kadın var.

  http://www.sakaryagazetes...gercegi-56443-yazisi.html
  1 -1 ... nevzatb
 8. 8.
  hemen eskişehir ankara yolunda bulunan genelevdir.yerleşkenin içerisinde 3 adet villa bulunmakta.vitrinin arkasında sex işçilerini seçip içeri girebiliyorsunuz.bazılarının fiziği normal dışarda gördüğünüz bakirelerden çok çok güzeldir.
  1 -1 ... skinny kot giyen kamyoncu
 9. 9.
  girip ciktiktan sonra cok pisman olacaginiz yer. zaten siz girerken etrafta dolasan 10 tane kamyoncuyu gorunce tiksiniyorsunuz. hic gitmeyin daha iyi.
  1 -2 ... dspacey89
kapat