1. 1.
  Biraz eski bir olay. Eskişehir'de ikamet etmiş veya hâlen ikamet eden arkadaşlar bilir.
  Vakti zamanında kamyoncunun birinin yolu gece 3-4 sularında Eskişehir has hamam'a düşer. Kasadan biletini alır, geçer soyunur ve aşağıya hamama iner.
  Hamamda 6-7 kişi var ve hepsi havuzda olduğu için bir sıkıntı yok. Sonra, keseci kese yapmak için adamın yanına geldiğinde kamyoncu durumu fark eder. Kesecinin elleri ve ayakları ters. Adam taş kesilir. O korkuyla havuzdakilere de dikkatli bakınca aynı durum onlarda da vardır.
  Adam dal dassak biletçinin yanına koşar ve durumu izah eder. biletçi de ellerini gösterip "böyle mi" diye sorar. Onunkiler de tersmiş meğer.
  Adam çırılçıplak karakola kaçıp durumu anlatır.
  Polisler olay yerine geldiğinde hamam henüz kapalıdır. Hemen hamamcıyı çağırtıp hamamı açtırırlar. Kamyoncu fişi, verdiği parayı, soyunduğu dolabı falan gösterir. Aynen hepsi de doğru çıkar. Ama garip olan ise hamamın 5 buçukta açılıyor olması.
  Bu olay, radikal gazetesine ve yerel Sakarya Gazetesine çıkmıştı. Hiçbir yalanlama da olmamıştı.

  Edit: be amk sarsağı. Bre iman tahtasını hüplettiğimin evladı. 22 saniyede nasıl okudun da eksi verdin.
  28 -24 ... zall bana halleniyor
 2. 2.
  işin aslı şu şekildedir;

  https://m.youtube.com/watch?v=3j4AF5vffqQ+
  ... karacaoglan
 3. 3.
  öğrencilik yıllarımda bu hikayeyi duymuş ve hamamyolunun sonunda bulunan has hamama müdavim olmuştum. şahit olduğum şeylerin hafızamdan silinmesi için allaha çok dua ettim. başlığı görünce o kötü anılar yine canlandı.
  3 ... the bear
 4. 4.
  hikaye kan donduran cinsten. ama o kadar da abartmamak gerek. okunamayacak bir şey değil. ilginç bir olaymış ama.
  4 ... where was white
 5. 5.
  bu biraz abartmasyon olmuş. şehir efsanesi.gerçekten yaşayanlar vardır ama beyinlerinin içinde yaşamışlardır. bilinçaltında birazcık bu hikayelerden olsun o sıcakta beynin seninle çok güzel dalga geçer. başka boyutta varlıklara inanırım ama bu hikayeler saçma geliyor.
  1 ... blast 7
 6. 6.
  yıl olmuş 2018 hala inanan var. yahu bunlar siz musallat olmadıkça, büyü muska işleri ile uğraşmadıkça sizinle iletişime geçmeyen varlıklar. yok aşık olmuş, yok hamamda kese atmış. he oldu koskoca cin gelecek kamyoncuya kese atacak bak sen aq. bu nasıl fantazi? adam içmiş girmiş hamama birileri de bununla dalga geçmiş belli ki. hamamın adı duyulsun maksat. çünkü oranın müdavimlerinde eksilme falan yok maşallah.
  6 -3 ... lady kk
 7. 7.
  Gerçek mi orasını bilemem ama o saatte hamama gitmek kötü bir tercih. Nitekim kapalıymıs zaten. Hamamda, banyoda, dusta tuvalette fazla kalmamak oyalanmamak gerekir. Vücudunuzu kimsenin görmesine izin vermeyin.
  2 -1 ... parasiz
 8. 8.
  O dönem bu olay yerel gazetelere ve radikal gazetesine çıkmıştı.
  2 -1 ... zall bana halleniyor
 9. 9.
  cindeki vizyona bak, dünyanın etrafını birkaç saniyede dolaşabilecek özelliklere sahipken eskişehir'de bir hamamda kamyonculara kese atıyor, kusura bakma da aklına fikrine sokayım senin cin gibi.

  (bkz: cin olmadan adam keselemek)
  24 -3 ... kedilerinbabasi
 10. 10.
  Efekti unutulmuş Samanyolu tv dizisi gibi olaydır.
  Millet Rus masör hayal eder, bunlar keseci cin hayal ediyor, garip kafalar.
  5 ... minyonice