1. 1.
  Biraz eski bir olay. Eskişehir'de ikamet etmiş veya hâlen ikamet eden arkadaşlar bilir.
  Vakti zamanında kamyoncunun birinin yolu gece 3-4 sularında Eskişehir has hamam'a düşer. Kasadan biletini alır, geçer soyunur ve aşağıya hamama iner.
  Hamamda 6-7 kişi var ve hepsi havuzda olduğu için bir sıkıntı yok. Sonra, keseci kese yapmak için adamın yanına geldiğinde kamyoncu durumu fark eder. Kesecinin elleri ve ayakları ters. Adam taş kesilir. O korkuyla havuzdakilere de dikkatli bakınca aynı durum onlarda da vardır.
  Adam dal dassak biletçinin yanına koşar ve durumu izah eder. biletçi de ellerini gösterip "böyle mi" diye sorar. Onunkiler de tersmiş meğer.
  Adam çırılçıplak karakola kaçıp durumu anlatır.
  Polisler olay yerine geldiğinde hamam henüz kapalıdır. Hemen hamamcıyı çağırtıp hamamı açtırırlar. Kamyoncu fişi, verdiği parayı, soyunduğu dolabı falan gösterir. Aynen hepsi de doğru çıkar. Ama garip olan ise hamamın 5 buçukta açılıyor olması.
  Bu olay, radikal gazetesine ve yerel Sakarya Gazetesine çıkmıştı. Hiçbir yalanlama da olmamıştı.

  Edit: be amk sarsağı. Bre iman tahtasını hüplettiğimin evladı. 22 saniyede nasıl okudun da eksi verdin.
  11 -10 ... beyinsiz mahlukat
 2. 2.
  doğru olabilir zaman zaman farklı şekillere girerek göründükleri olabilir...
  ... afrasiyap
 3. 3.
  işin aslı şu şekildedir;

  https://m.youtube.com/watch?v=3j4AF5vffqQ+
  ... karacaoglan
 4. 4.
  öğrencilik yıllarımda bu hikayeyi duymuş ve hamamyolunun sonunda bulunan has hamama müdavim olmuştum. şahit olduğum şeylerin hafızamdan silinmesi için allaha çok dua ettim. başlığı görünce o kötü anılar yine canlandı.
  1 ... the bear