1. 1.
  işin aslı şu şekildedir;

  https://m.youtube.com/watch?v=3j4AF5vffqQ+
  ... karacaoglan
 2. 2.
  öğrencilik yıllarımda bu hikayeyi duymuş ve hamamyolunun sonunda bulunan has hamama müdavim olmuştum. şahit olduğum şeylerin hafızamdan silinmesi için allaha çok dua ettim. başlığı görünce o kötü anılar yine canlandı.
  3 ... the bear
 3. 3.
  hikaye kan donduran cinsten. ama o kadar da abartmamak gerek. okunamayacak bir şey değil. ilginç bir olaymış ama.
  5 ... taken visual nation
 4. 4.
  bu biraz abartmasyon olmuş. şehir efsanesi.gerçekten yaşayanlar vardır ama beyinlerinin içinde yaşamışlardır. bilinçaltında birazcık bu hikayelerden olsun o sıcakta beynin seninle çok güzel dalga geçer. başka boyutta varlıklara inanırım ama bu hikayeler saçma geliyor.
  1 ... blast 7
 5. 5.
  yıl olmuş 2018 hala inanan var. yahu bunlar siz musallat olmadıkça, büyü muska işleri ile uğraşmadıkça sizinle iletişime geçmeyen varlıklar. yok aşık olmuş, yok hamamda kese atmış. he oldu koskoca cin gelecek kamyoncuya kese atacak bak sen aq. bu nasıl fantazi? adam içmiş girmiş hamama birileri de bununla dalga geçmiş belli ki. hamamın adı duyulsun maksat. çünkü oranın müdavimlerinde eksilme falan yok maşallah.
  6 -3 ... lady kk
 6. 6.
  Gerçek mi orasını bilemem ama o saatte hamama gitmek kötü bir tercih. Nitekim kapalıymıs zaten. Hamamda, banyoda, dusta tuvalette fazla kalmamak oyalanmamak gerekir. Vücudunuzu kimsenin görmesine izin vermeyin.
  2 -1 ... parasiz
 7. 7.
  cindeki vizyona bak, dünyanın etrafını birkaç saniyede dolaşabilecek özelliklere sahipken eskişehir'de bir hamamda kamyonculara kese atıyor, kusura bakma da aklına fikrine sokayım senin cin gibi.

  (bkz: cin olmadan adam keselemek)
  24 -3 ... kedilerinbabasi
 8. 8.
  Efekti unutulmuş Samanyolu tv dizisi gibi olaydır.
  Millet Rus masör hayal eder, bunlar keseci cin hayal ediyor, garip kafalar.
  5 ... minyonice
 9. 9.
  karakola gittiğinde memurların da ayaklarının ters olmasından korktum. neyse olay hafif atlatılmış.
  dayı senin gecenin 3 nde hamamda ne işin var? net senin göt kaşınmış.
  4 ... rockonbaby
 10. 10.
  Bu olayı eskişehirde yaşayan ve yaşamış herkes bilir.

  Ne zaman o hamamın önünden geçsem karşısında kahveciler olmasından dolayı yeni çekilmiş kahve kokusunun vermiş olduğu muazzam kafayla düşünmüyorum bu hamamda böyle şeyler olmuş diye.

  Niyeyse bana hiç inandırıcı gelmiyor.
  5 -1 ... hamile taklidi yapan panda