1. 1.
    kendisine edilen aşağılayıcı sözleri yedirememiş bir emekçi'nin yaptığı darp olayıdır. emekçidir fakat alttan alması gerekiyordu, bu konuda gereğinden fazla tepki göstermiştir. müşteriyi kendi evinde darp etmiş ve videoya çekmiş. ne desem bilemiyorum.

https://www.sozcu.com.tr/...-girip-darp-etti-2318108/
    -3 ... atamiz recep tayyip erdogan
  2. 2.
    Eskişehirde yemeksepetinin patlayacağının işaretleri. kurye tek gözlü değilse eleman neden tek gözlü demiş yok tek gözlüyse kurye neye bu kadar içerlemiş aq.
    ... mahmut sezar
  3. 3.
    ya insanlar hakikaten geri zekalı abi. ulan telefon numaran adamlarda, ev adresin adamlarda. adam orda en fazla asgari ücrete tabiî çalışıyor, ordan çıksa başka bi iş illa bulur yine asgariye. sen tutup da bu adama herkesin görebileceği ortamda(işyeri çalışanları, patronu, müşteriler) sayıp söversen adam da gururuna yediremeyip o adresine gelip seni bi güzel sikmesini bilir elbet. haberi açamadım adblock kullandığım için ama tahmin edebiliyorum muhabbeti az çok. kuryeyi bi sebepten beğenmeyen adam onu aşağılamak için yorum yazmıştır, adam da dersini bi güzel vermiştir işi pahasına da olsa. yani klavye delikanlılığını öyle her daim ulu orta sergilemeyin gençler. hele ki eviniz barkınız laf yaptığınız adamlarda kayıtlıysa. yemin ediyorum bi akşam evinize güle oynaya dönerken götünüze saplarlar bıçağı. akıllı olun, bu memleketin delisi de psikopatı da sosyopatı da eksik olmaz. herkes 3 kuruşa çalışırken canı burnunda sabrı taşmış vaziyette günlerini eritiyor. böylelerine denk gelirsiniz, o tatlı canınız 3 kuruşa ziyan edilir. biraz akıl.
    ... kiminanir vol2 special edition
  4. 4.
    suçlar
    1. haneye tecavüz.
    2. darb.
    3. ölüm tehdidi.

sağlam bir avukatla bu kuryenin hayatı kararacaktır. öğrenci kardeşimiz umarım kafayı çalıştırır.
    3 -1 ... kalemime sinek kondu
  5. 5.
    Çok ağır ceza alır.
    Hafifletici sebep olsa da alacağı ceza minimum 8 yıl.

işyeri sahibi de yavşak ve sorumlu.
    Bu ibne sorun çıkarmış ve müşteri bilgi vermiş hala neden çalışıyor ve o eve servis yapıyor?!
    ... ozan oyunbozan
  6. 6.
    BU GENÇ BANA ULAŞSIN KURYEYi 20 YIL HAPiSTE YATIRMAZSAM BANA DA JAGERMEiSTERS DEMESiNLER!
    2 ... morfinligeceler
  7. 7.
    Bu kurye olaylarının da Eskişehir'de patlak verip durması çok ilginç. Çalıştırmaya adam mı kalmadı bu manyakları buluyorsunuz?
    1 -1 ... asuregibisurat