bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    2000 yılından beri aralıksız sahne alan, kadrosunda otuz küsur sanatçıyı barındıran başarılı oluşum.
    3 ... iplik
  2. 2.
    yapılabilecek en güzel etkinliktir. memlekette olsam da gitsem diye özenidiğim durudur ayrica.
    ... bana bira ver
  3. 3.
    eskişehir'in bir kültür şehri olduğunun kanıtı *.
    ... columbia1990
  4. 4.
    eskisehirin en güzel yanıdır.
    gerçekten başarılı oyuncularıyla güzel oyunlar koyarlar her sene sahneye
    1 ... yav napcan adimi
  5. 5.
    sermet yeşil, devrim özder akın, berkay akın gibi değerli aktörleri bünyesinde barındıran, eskişehir'in göz bebeği bir yılmaz büyükerşen eseri.

http://www.eskisehirtiyatrolari.com/
    1 ... akrep23
  6. 6.
    (bkz: eskişehir büyükşehir belediyesi şehir tiyatroları)
    ... akrep23
  7. 7.
    turgut özakman, tepebaşı ve büyükşehir belediyesi sanat ve kültür sarayı olmak üzere 3 sahnesi bulunmaktadır.
    ... sayko
  8. 8.
    ağustos ayında açtığı sınavla kadrosuna yeni oyuncular katacak olan kurumdur.

edit: sınav tarihi ertelenmiştir. 2011 yılında kadrosuna yeni oyuncular katmıştır.
    ... akrep23
  9. 9.
    her sene en az bir adet defalarca izlenebilecek oyun yapan topluluktur. ayrıca; emre koyuncuoğlu, * genco erkal,* yücel erten * gibi çığır açan yönetmenleri de eskişehir seyircisine tanıtmaktadır. Kriz onları teğet geçmiş ve hala bilet fiyatları 2tl ve 3tl'dir.
    2 ... bu yazar guncel degil
  10. 10.
    son zamanlarda kaç baba kaç adlı oyunu izledim. tolga tümer, elçin tezcan, ismail dündar daha adını hatırlyamadım oyuncular teşekkürler.
    1 ... senleben