bugün

https://twitter.com/seren.../1140396620087005184?s=21 dans demeye bin şahit ister ama memelerini beğendim.. buyrun size kertenkele dansı..
iki kıvırıyor bi açıyor hiç estetik değil.
şunlar da anne olacak işte.
ben bile daha iyi tverk yapıyorum.
Hemcinsim adina utaniorum. Yazik. Allah im bizim cocuklarimiz ilerde boyle olmasin yarabbim . Nasil koruyacagiz bu zekadaki kisilerden cocuklarimizi bilemiyorum. Allah im cocuklarimizi duzgun insanalrla karsilastirsin . Yoksa kendi kendine edecek. Tamda sunun gbii .
Göğüsleri çok güzel.
Onun dışında dansı çöp. Eskişehir'e bok atmak da salakça.
üniversite okuyan kızların durumunu gözler önüne ermiştir. bir de eskişehir hep böyle ahlaksızlık.
Guzel guzel. Çook acemice tabii ama, guzel.
Onun için kücük ama türk kızı için büyük bir adim. Hersey ilk adimla baslar. Bu kiz başta yaptigi meme acma hareketiyle türk kızı adına bir atılım yapmistir. Bunun geliserek devam etmesini temenni ederiz.
Herkesin içinde memelerini gosteren ilk amerikan kizi da eminim bu kadar acemi utangac ve cekingendi. Elestirecegimize destek vermeliyiz.
Utangac acemi ama Cesur kiz be.
Ben evlenmeme kararı aldım. Bekar bekar ölürüm.
Verse kesinlikle yok demeyeceğim kızdır.
Eskişehir in adını neden kirletsin ? ne bu sığılık ? bir kişinin yaptığı hareket neden tüm şehire yaftalanıyor ? diğer şehirlere gidin aynı manzaraya şahit olacağınız illaki bir mekan bulabilirsiniz. tüm 80 şehir temiz eskişehir mi kaka ? yada içinde yaşayanlar bu nasıl kafa lan ?

bir ergenin kendinden haberi olmayan özsaygısı bulunmayan birinin hareketleri neden tüm şehire ait oluyor salak mısınız siz ?
ayrıca isteyen istediği davranışı sunabilir bundan bizene. benim tek takıldığım nokta bu neden tüm şehire ait oluyor ?
edit: neden eksilediğini anlatsana eğer cümle kurabilecek yapın varsa.
Anası babası da kızımız okuyor kendi ayakları üzerinde duracak diye seviniyordur. Yazık.

Bilmiyorlar ki kim bilir kimin üzerinde duracak kızları.
Taş gibi kızdır. Memeleri de taş gibidir. Kavun gibi; dolgun, yuvarlak ve diri.

Vucut desen tam bir afet. ince bel, dolgunca derli toplu bir kalça.

Edit: kızlar kıskandıkları için, erkeklerse ulaşamadıkları için çemkiriyorlar.
Keşke dans etmeden önce ayna karşısında kendisini görüp hazırlık yapsaymış.

Bir insan neden kendini rezil etmek için bu kadar uğraşır.
Rezil, utanmazdır. Bir insan kendini ancak bu kadar rezil eder gerçekten yazıklar olsun. Yüzlerine tükürsem ondan da anlamazlar.

Bir allahın kulu da videoyu atmamış. Herkes saydırmış diye geldim iki çift laf söylemeye. Konuyu da tam kavrayamadım açıkçası. Hangi kız olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. Ama yine de bu tükürüğümü buraya bırakmak isterim.
güncel Önemli Başlıklar