bugün

Türkiye'de şu anda aktif olan tek talk show'u yapıyorsun.

Fakat aynı kiyafeti 2 farkli programda giyiyorsun, canlı yayinlamaya götün yetmiyor, eş dost akraba herkesi çağırıp programın tutmasini umuyorsun.
zerre kadar sempatik bulmadığım onun bunun gazıyla bir şeyler yapmaya çalışan tiplemedir. Komik olma çabası eminim kendinin yaptığı şeyden daha komik duruyor. Diğer yol arkadaşlarına sözüm yok kendilerini bir şekilde kanıtlama şansları oldu. Bu adama bütçe ayırıp tanıdık hatırıyla konuk alıp tv 'ye çıkarmak ne biliyim biraz şey geldi. yok dudağım köfte yok bebeksi yüz. bi si git amk ya.
Acunun elinde patlayan komedyen zorla bize itelemeye çalışıyor sevmiyoz oğlum işte.
Nasıl eserse eserle âlâkâsı yok.
Eseri sevmiyorum bişey var o çocukta fesat kıskanç gibi geliyor bana, ayrıca yol arkadaşım 2 mutlaka gidin çok güldüm tavsiye ederim.
bu deneyimde çok geç kaldı eser. daha önceki programda tek olacaktı. şimdi hep eksikliğini hissediyoruz. ayrıca aleyna tilkinin gelmesi programın çapını küçük göstermiş. ilk bölüm down.
O masa ne acun sınıftaki öğretmen masalarından koymuşsunuz adamın önüne. ilkokulda üniversite sınavına giren gdolu liseli gibi duruyor
valla gecenin şu saatinde beni televizyona kilitleyen güzel program. güldürmüyor diyenler ibo şov izlesin.
Olmayan bir işi zorlamak bizim türklerin geninde var.
bir insanın yaptıklarını küçük düşürüp aşağılamak basit insanların işidir, o yüzden kendisi hakkında yorum yapmayacağım ama...

ya kardeşim bir ülkede her şey, her şey mi kabak çekirdeği tadında olur ya. 2012'den sonra ülke komple alice yaraklar diyarı'na döndü.
Birileri bu adama hiç komik değilsin Eser demeyecek mi? Bu Eser'in özgüvenine kimse dur demeyecek mi?
5 dk izleyeyim dedim de afedersiniz de yarrak gibi program

yani acun abisi olmasa bağcılar’da 5 liraya sakso çekecek adam böyle rezil programlar yapıp paranın amına koyuyor ya çok zoruma gidiyor lan! isyanım var kapitalizmin bize yamamaya çalıştığı bu çürümüş kokuşmuş ünlü bozuntularından!!!!!
önyargılı yaklaştım ama samimiyeti görünce izlemeye başladım.
samimi olsun da nasılsa gülecek bişeyler çıkar.
olası dıalog: konuk: sen gerçekten çok fıtsın. eser: fıtım dımı? seyırcıler: hahahahahaha.
Bir an olsun gülmedim.
Üçlü takılırlarken de hiç komik değillerdi. Acun'a sırtını dayamış yeteneksiz!
Iki ağırlığından kurtulmanın verdiği huzuru yaşamaktadır.
Eser yenenler talk show yapabilme potansiyeline sahip bir insan. Deneyimi arttıkça programlar daha da güzelleşecek. Yerden yere vurmanın mantığı yok. ilk programa Aleyna ile başlaması pek iyi olmamış. Gelecek programlarda ağır konukların gelmesiyle beraber beklenen izleyici kitlesine ulaşabileceğine inanıyorum.
Bu adama program yapma yetkisi veriyorlar ya valla helal olsun diyorum.
Esercigim lütfen.

Bıktık artık zorlama olmuyor yapamıyorsun.
bu işler anca bardan kız götürmeye yarar.
içi dışı boş program.
ilk konukları aleyna tilki ve ıbrahim büyükaya
amk şöyle mallar bile bu ülkede para kazanıyor ya
vallaha valizi alıp almanyaya gidesim geliyor..
ilk bölümde aleyna baba var diye izlerim.
3 adamın en yeteneksizinin yapacağı program.
güncel Önemli Başlıklar