bugün

Başlığa baak bee..

Belgesel çekilir yazar belgesel..

Seks mi arıyorsunuz, varoşluk mu, mafya ayağı mı, Uyuşturucu mu yoksa esnaflık mı hangi birini sayayım?

Biletinizi alın hemen vın inmeyin aşağıya.
esenler'de olmayıp bayrampaşa'da olan alt katlar.
Fight clup Esenler çekilecek derecede potansiyele sahip katlardir. Beyaz tenli kızların uzak durması lazım.
oldukça ürkütücü dükkanları ve insanları barındırır. tek dolaşmak istemezsiniz orada.
Dünyaya zombi istilasinin baslayacagi yer.

Ilk açildigi zaman babamla inmistim babam buralar çarsi olacak demisti ne çarsisi amk mordor oldu.

Ara ara asker geçirdikten sonra inmisligim var allahtan kalabalik indik.
ben buranın gececi müdavimleri ile sabahlamıştım. kalacak yer bulamayınca orada kalmış ve dayının biriyle muhabbet etmiştik. dayı param yok diye sabaha kadar çay ısmarlattı sabah metro bileti aldırıp benimle börekçiye geldi. bunlar benden değil haberin olsun deyince ben bir gazete alıp geleyim karşıdan deyip toz olmuştu.
Tekin yerler değildir. Karı kız avlama derdindeler. Para çarpma derdindeler.
Esenler otogarının işletme hakkı 2019 yılında bitiyor. Tahminim Fazla gitmez. Esenler otogarı 1-2 sene içinde yıkılır ve 3-5 farklı yere taşınır.

--spoiler--
Harem ve Esenler tarih oluyor, istanbul’a 6 yeni otogar geliyor
1970’te hizmete giren istanbul’un ilk otogarı Harem ile günlük ücretleriyle sürekli tartışılan Esenler otogarı tarih oluyor. istanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’nde planlanan 6 yeni otogar projesinden 3’ü masaya yatırıldı.

istanbul'da yıllarca hizmet veren Harem ve şehir içi trafiğini artırdığı için Topkapı’dan Esenler’de taşınan otogar yakında tarih olacak. istanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın istanbul’da yapmayı planladığı 6 yeni otogardan üçünün yeri belirlendi. 1994 yılında yap-işlet-devret modeliyle Uluslararası Anadolu Trakya Otobüsçüler Derneği tarafından 150 milyon dolarlık yatırımla inşa edilen Esenler otogarının 2019 yılına kadar işletmesi Avrasya Terminal adlı şirkette. Günlük kazancın 100 bin lirayı bulduğu Esenler otogarı yeni havalimanı ve köprü projeleri sırısandı oldukça tartışılmıştı. istanbul’un ilk otogarı olan Harem ise 1970 yılında hizmete girmişti. Harem otogarının taşınması uzun süredir planlanıyordu. iBB iki otogar yerine şimdilik Anadolu yakasına Tuzla, Avrupa yakasında ise Gazi Mahallesi ve Ispartakule olmak üzere 3 tane otogar projesini tartışmaya açtı.

http://www.hurriyet.com.t...i-otogar-geliyor-40093141
--spoiler--
Her türlü pis işlerin döndüğü yer.
istanbul gibi iğrenç bi şehrin özetidir.evet iğrenç.
insanlar büyük bir tamahkarlıkla girdiler esenler otogarının derinliklerine. alt katlarda neyi uyandırdıklarını biliyorsun. gölge ile alevi.

görsel
tam bir underground ortamdir.
istanbul'un en iğrenç ve türlü türlü işlerin döndüğü yerlerinden biridir. otogar yıkıldığında alt katındakiler virüs misali şehre yayılabilir,iyice dezenfekte edilmesi lazım. otobüsler otogara girdiğinde peron katına çıkmak için buradan geçerler, ilk defa gelen gözler büyük bir şaşkınlık ve korkuyla etrafı izlerler gayet doğaldır,korku filmi sahnelerini andırır. istanbul'a yakışmayan otogardır.
Çok güzel hayaletli zombili film çekilir. Zaten karanlık.

Yabancı film yapimcilari nasıl farketmemis hayret. Sıfır emek arka plan kurmadan doğal ortam.
korkunç bir ortam. Gece girilse yeni bir Outlast olabilir.
öldürülürseniz cesediniz bulunmaz o derece leş bir yerdir.
(bkz: 140 journos).
Uzaylıların gizli üssü olduğu söyleniyor. Atom bombası bilem varmış.
ifade edilmesi bile zordur, şu an öyle mi bilmiyorum.
onbir,onki yada onüç yıl oldu gitmeyeli bu kentte.
içerisi şampiyonlar ligi hoşuma gitti.
Eski hali tam FPS oyunlarının senaryosuna denk olabilecek kalitedeydi. Ezcümle bir distopyanın dünya üzerindeki tecessüm hali gibiydi.

Şöyle olabilir mesela Half Life: Esenler Bus Station

Biohazard: Esenler Theory. Resident Evil: Esenler Coup
güncel Önemli Başlıklar