bugün

nedense şaşırmadım. esenler.
hangi turizm firmasının personeli acaba? aklıma direk bir tanesi geldi ama iftirada atmak istemiyorum.
cezalardan ve hapisten yırtmanın yöntemi artık kolay.

"para karşılığı birlikte olduk."demektir.

ezberlemişler şu cümleyi bir de karşılarına almışlar konuşturuyorlar. oturt şarap şişesinin üstüne görsün ebesininkini.
iddiadır. ilk ifadeleri okuduğumda şöförlerin anlattıkları daha mantıklı geliyor. hayır tecavuz edecek adam tenha bir yer aramaz mı? tecrübesi olanlar aydınlatsın.

kız haklıysa şöförleri asmak lazım.
Esenler otogarına timsah koysan tecavüz ederler Dolayısıyla şaşırmadığım olay.
Orayı yıkıp adam akıllı bir terminal yapmayanlar utansın.
Karşısına caprice gold yapabiliyorsanız orayı adam akıllı düzenleyebilirsiniz de.
iddia diyen arkadaşlara sesleniyorum.
bu olay o kadar basit değil , birisine gidip selam nasılsın demek gibi normal bir şey de değil..
insanlar her gün birisine gidip durup dururken bana tecavüz ettiler der mir? bu kadar kolay mı her şey?
Ulan oglum manyak misiniz siz?

esenler,sasirmadim ne demek lan?

Ulan kiz karsi bile koyamamis, engelli kiz lan engelli.
Cani herifler, allah belanizi versin.

33 yil falan hikaye.
Idam,idam,idam. Baska bir sey demiyorum.
bu otogarda evvelden yaşanmış emsalleri çokça olan olaydır. benim gibi boylu poslu erkek yolculara bile neredeyse iş atacak tiplerle dolu bir yer burası. evvelden bu metro muavini mevzularında yazdım defalarca şehirler arası yola gideceğim zaman otobüse kalınca ciddi ciddi ruhum daralıyor lan. çok acayip bir yer burası ne muavinleri muavin gibi ne terminal çalışanları stabil insanlar.

istanbula gelecek olan kadın yazarlara tavsiyem ciddi ciddi tek gelmeyin bakın abartmak için falan söylemiyorum illa tek gelmeniz gerekiyorsa bile burada fazla vakit geçirmeyin ve ortamın adamı olduğu yürüyüşlerinden bile belli olan bu tiplerden uzakta durun. şehir zaten tekin bir yer değil artık en idüğü belirsiz 2 milyon insanda üstüne gelince dikkatli olmak kaçınılmaz oluyor. tacizci tecavüzcü kaynıyor ve bunlara cesaret veren bir hukuk sistemi var..
tam bir şerefsiz işi.
bir insana tecavüz ederek kendini erkekten sayan müsveddeler var.
onların yüzünden bizler utanıyoruz.
Ülkeye daha şerefsiz gelmese bile bu şerefsizler yeter de artar.
hadım edilmesi gereken bir hayvanın yaptığı olaydır. bazen diyorum şu şeriat kurallarının bir kısmı gelse nasıl olur ?
mesala tecavüz eden önce hadım edilip sonra sokakta caddelerde parmaklıklı kafeslerde taş atılmak süretiyle birkaç sene sergilenip (bu sürede atık yemekler verilip)ölmeye mahkum edilse nasıl olur ?

yakın zamanda özgecan vardı unutmayalım.
işyerlerinde olan mobing'ciler.ve daha niceleri.

süleyman demirelin güzel repliğini getirmek istiyorum tekrar " kerhaneleri kapatalım da vatandaş bizi mi siksin"

buradan yola çıkarak diyorum ki eğer bu fiziksel ihtiyacın varsa ve illa ilişki istiyorsan bence" genel ev'e" doğru gidiş yap .
cezanın hiç bir önemi yoktur, devlet o tecavüzü engellemekle görevlidir. Benim kızım tecavüze uğrasın sonra gel idam et ne yarrağama yarayacak ?

Sen tecavüzü önle önce.
kapı gibi adamım esenler otogarına ilk indiğimde korkuyu iliklerime kadar hissettim.
sanki gotham city otogarı gibi leş bi yer. bir kadının orada kendini güvende hissetmesi imkansız.

bırak tecavüzü kaçırıp kesip bölüp 10 parça yapsalar gene kimsenin ruhu duymaz.

yapacağınız otogara sokayım sizin.