1. 1.
    olur da bir gün esenler otagarı tuvaletinde yere düşersem ayağı kırılmış bir at gibi vurun beni.
    22 -2 ... evdeekmekyok
  2. 2.
    buradan bir bayram dönüşü sağ çıkanın, ölümsüzlüğü kazandığına, artık hiçbir şeyin ona zarar veremeyeceğine dair bir rivayet vardır.
    4 ... evdeekmekyok
  3. 3.
    Üre, ürik asit ve amonyak bakımından son derece zengindir.
    3 ... pactasunt servanda
  4. 4.
    Görmek bir kere nasip oldu. Girdim. Korkudan bişeycik yapamadan elimi yıkayıp çıktım. Adamı cin çarpar. Öyle bir yer yani. Bırrrr.

Edit: abartılıyor denebilir. Denmiş. Ben ondan sonraki yolculuklarımda suyu veya meşrubatı mesaneyi doldurma oranlarını hesap ederek içtim. içiyorum. Bu da böyle pis bir yazı oldu sanki.
    4 ... ngark
  5. 5.
    Bir kere isedim. Temizdi bence. Cok daha kotu tuvaletler gordum. Mesela siz hic zeytinburnunda bir dugun salonunun saatler sonrasi tuvaletine girdiniz mi? Ben garsonluk yaparken girdim, ve milisaniyeler icinde ciktim.
    1 ... peder
  6. 6.
    öfff içim yine bir kötü huzursuz oldu korku tüneli tarzı bir yer.
    insanız sonuçta allah düşürmesin.
    3 ... ikircikliveda
  7. 7.
    Esenler otogarı nedir ki, tuvaleti ne olsun dedirtir.

Düşünmek istemiyorum yarebbiiimm!
    Zira Başım dönüyor, midem bulanıyor!
    Hiçbir kulunu oraya mahkum etme, merhamet eyle kurban olduğum!
    Çoook amin!
    5 ... zeytinyagli dolma kalem
  8. 8.
    orda tuvalet mi var.
    2 ... icerdeki koltuk
  9. 9.
    Ne zaman girsem gözlerim istemsizce yaşarıyor.
    ... muhlis abi
  10. 10.
    amk oradaki dilencilere bi kere para vermiştim parayı beğenmeyip yere atmıştı sert bir şekilde.

bir kerede sırtımda sırt çantası ile çok sıkışmıştım mecburen tekrar girdim tuvalete amına kodumun pentagon kapısı gibi ultra güvenlikli kapının arasına sıkıştı çantam ben içerde kaldım çantanın yarısı dışarda, arkada kahvehaneden gelmiş 3-5 dayı sinirli sinirli bana bakıyor. bu tehditi bir şekilde atlattıktan sonra içeri atabildim kendimi. kabine girdim. yeri bok götürüyor. asacak bir kanca, çivi falanda yok, birde en nefret ettiğim alaturka tuvalet. hayatını sikim dedim sıvadım pantolonu sırtımda sırt çantası ile çömeldim. alışık olmadığım için dengemi kaybettim düşmemek için refleks olarak bir elim yerin fayansına yapıştı. yav kardeş amına koyim yeter ya dedim kendi kendime, ıyy diyerek doğrulurken sağ cebimdeki bozuk paraların hepsi yere düştü.

bu şekilde mücadele anılarımın olduğu tuvalettir kendisi. kazasız belasız normal psikoloji ile içerden çıkmak için bordo bereli olmak gerekir.
    6 ... karanligin ruhunda bir gece