bugün

Üre, ürik asit ve amonyak bakımından son derece zengindir.
Bir kere isedim. Temizdi bence. Cok daha kotu tuvaletler gordum. Mesela siz hic zeytinburnunda bir dugun salonunun saatler sonrasi tuvaletine girdiniz mi? Ben garsonluk yaparken girdim, ve milisaniyeler icinde ciktim.
öfff içim yine bir kötü huzursuz oldu korku tüneli tarzı bir yer.
insanız sonuçta allah düşürmesin.
Esenler otogarı nedir ki, tuvaleti ne olsun dedirtir.

Düşünmek istemiyorum yarebbiiimm!
Zira Başım dönüyor, midem bulanıyor!
Hiçbir kulunu oraya mahkum etme, merhamet eyle kurban olduğum!
Çoook amin!
orda tuvalet mi var.
amk oradaki dilencilere bi kere para vermiştim parayı beğenmeyip yere atmıştı sert bir şekilde.

bir kerede sırtımda sırt çantası ile çok sıkışmıştım mecburen tekrar girdim tuvalete amına kodumun pentagon kapısı gibi ultra güvenlikli kapının arasına sıkıştı çantam ben içerde kaldım çantanın yarısı dışarda, arkada kahvehaneden gelmiş 3-5 dayı sinirli sinirli bana bakıyor. bu tehditi bir şekilde atlattıktan sonra içeri atabildim kendimi. kabine girdim. yeri bok götürüyor. asacak bir kanca, çivi falanda yok, birde en nefret ettiğim alaturka tuvalet. hayatını sikim dedim sıvadım pantolonu sırtımda sırt çantası ile çömeldim. alışık olmadığım için dengemi kaybettim düşmemek için refleks olarak bir elim yerin fayansına yapıştı. yav kardeş amına koyim yeter ya dedim kendi kendime, ıyy diyerek doğrulurken sağ cebimdeki bozuk paraların hepsi yere düştü.

bu şekilde mücadele anılarımın olduğu tuvalettir kendisi. kazasız belasız normal psikoloji ile içerden çıkmak için bordo bereli olmak gerekir.
Yazihanelerdeki tuvaletlerin yolcu kullanimina kapatilmasi nedeniyle otogara dusmus her canlinin kullanmaya mecbur birakildigi pislik yuvasi. Otogarin kendisi ayri bir muamma zaten.
Çantayla girilemeyen tuvalet. Askerlik şubesi girişi gibi giriş yapmışlar lan. Böyle dönen demirlerden geçiyosun. Turnike falan değil he. Anlatılmaz yaşanır cinsinden tuvalet. Sanki içerde kaşıkçı elması var amk.
2005 20 Agustos cumartesi günü banyo yapmıştim otogarda hiç unutmuyorum.
Yaptığınız dışkı gelip yanınıza otursa, abi anlat ne derdin var dese, sigaranıza çakmak uzatsa falan yine anlatılamayacak cinsten bir pisliktir.
O kadar iğrençliği tasvir edecek edebi donanıma sahip değilim.
Sadece şunu söyleyebilirim; sidik esansı yüzünüze resmen çarpıyor.
sadece çok cesur insanların kullanabileceği tuvalettir.
Altınıza da yapsanız girmemeniz gereken tuvalettir.
Altınıza zıçmanız daha temiz olacaktır.
eşeği koysan küfür edeceği tuvalet.
içerisi ahırdan beter bi de para alıyolar neyin parasıysa onun bunun evlatları.
imamoğluna teşekkürü borç bileceğimizi bir kez daha hatırlatacaktır..

Bundan 3-5 yıl önce önünden geçmezdim bile corona virüsü ne ki..

Geçtiğimiz günlerde medyaya konu olmuştu merak ettiğimden dolayı bakmak istedim, çiçek gibi çiçek..
Her türlü bakteri, mikrobu, virüsü barındıran endemik bir uluslararası ıstasyon.