1. ?.
    bi de bunun eşek kadar oldun hala oyun oynuosun versiyonu vardır.
    ... tequila cup
  2. ?.
    (bkz: sponge bob square panths)
    1 ... cadıı
  3. ?.
    (bkz: kaptan jack ve lapaci)
    2 ... devedikeni
  4. ?.
    bir tepki cümlesi olup, aslında takılmaması gereken sözlerdir. çizgi filmin yaşının olamayacağı, halen her yaştan insan için muazzam bir eğlence kaynağı olduğu, sanat eseri olduğu unutularak söylenir. örneğin ben hala izlerim ve çok da zevk alırım. favorileri karakterlerim louis anderson, mad jack, homer simpson, çakal kuyuti, pembe panter ve dedektif, sünger bob dur.
    1 ... suzergecer
  5. ?.
    (bkz: çizgi film izlemek eşşeklikse ben shrek'teki eşşeğim)
    8 ... pulp fiction
  6. ?.
    rocko's modern life ve south park ı düşünürsek yadırganmaması gereken durum...
    ... the godfather
  7. ?.
    babaLArımızın bize söyLediği yegane Laf...sponge bob'u izLiyorum...babam geLiyor ve kahkahaLarının en acımasızını atarak ;

-oLm 22 yaşına geLdin haLa çizgi fiLm mi seyrediyorsun?
    +ya baba bunu her yaştan insan izLiyor
    -hadi Lan çocuk mu kandırıyorsun
    +gerçekten
    -asker'e gideceksin be.orada sakın izLemeye kaLkma komutan tokat manyağı yapar seni
    +ühühühühühüüü...asker'e gitmeyeceğim o zaman * *
    8 ... tucimania
  8. ?.
    o saatlere tekabül eden aptal sabah programlarini izleyip fütursuzca espriler yapan salakça konseptler üzerine kurulmuş,devamlı hep aynı meslek grubuna mensup kişilerin,
    seyirci olarak * * * konuk olarak * * * mevcut bulundugu davranışlarımıza dolaylı olarak hasar verebilecek zararli programlari izlemek yerine gayet masum,şirin,zararsız ve eğlenceli çizgi filmleri izleyip yer yer çocukluğunuza dönmek her halükarda akıl kârı bir seçim olarak nitelendirilebilir.
    ... vandalkepceoperatoru
  9. ?.
    (bkz: sıpası olacak yaşta çizgi film seyreden insan)
    tom jerry tarzı değil, örümcek adam, witch, şaman kral gibi aksiyonu bol çizgi filmleri seyreden kişidir...
    ... karga
  10. ?.
    south park izleyecileri için olagan bir durumdur... cünkü south park cizgi filmden cok daha fazla bisidir...
    ... hengame