bugün

bir ulkenin teröristlere karsi ulkesini savunmasidir.
Palavradır. Kimyasal palavraları ellerinde patladı.
Esad ve ordusu gutanın işini dün bitirdi.
Cihadçılar şu anda suriye ordusuna teslim oluyor.

Not: d. Guta şişirilmiş balondu. Özellikle kimyasal silah yalanıyla abd' nin suriye ordusuna saldırması planlanmıştı. Olmadı. Esad silkti attı.
esadci nusayri şerefsizlerini sevindirmiş saldırıdır. bu serefsiz esad ve babası hafız az bela olmadı bizim ülkenin başına. yillarca apo ve pkk yi besleyip din kardeşim ayağına her boku yediler.

sunni katliamına devam ediyor. bu nusayriler turkiyedekiler de dahil fırsat verilse hepimizi diri diri yakarlar.
Önüze gelene mezhepçilik yapıp küfredeceğinize, kimyasal saldırı palavrasının cihatçı soytarıların nasıl tezgahladıklarının videolaları izleyin. Madara olmayın.
Bedevi şeyiyle gerdeğe girmeyin.
malum zihniyetin sempatizanı olduğu rejimin soykırım yapma olayıdır. yazık.
ne zama avrupa, amerika, kimyasal silahlara karşıyız dese, hemen ertesi o yönde bir olay oluyor.

bu esed rejimi bizim fetöye döndü iyice. tamam, sevmiyorum da ikisini. ama her olayda da bunların parmağının olduğunu zannetmiyorum.
al sana kimyasal saldırı palavrası nusayri iti. havlamayi kes.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Amerika ve yalayıcıları her zamanki politikası gereği esed rejimini, dolaylı olarakta rusya yı suçluyor. rusyada her zamanki gibi bunun kendileri yada esed tarafından yapılmadığını söylüyor.
Soru : Hangi kaynaktaN EMiN OLARAK bunun esed tarafından yapıldığını belirtiyorsunuz ????
PS : Kaynak verirken dikkat edin çünkü aynı kaynaklar saddamında elinde kimyasal silah var, bunları kullanıyor masalları anlatmıştı bir zamanlar.
(bkz: #39209013)

--spoiler--
görüntülere rağmen rusya kimyasal saldırı olduğunu yalanlamış.
--spoiler--

soru 1) O resmin bahsi geçen kimyasal saldırıdan sonra ve o bölgede çekildiğine emin misiniz ?
Soru 2 ) O resmin bir kimyasal saldırıdan sonra çekildiğine emin misiniz ?
Soru 3) Hepsi gerçekse bile o saldırıyı rusyanın yaPtığına emin misiniz?
..
daha bir sürü soru sorulur. Ben onu veya bunu koruma derdinde değilim. Tek isteğim bu kadar kolay gaza gelip milletin kuklası olmayın. Çünkü bu tür haberlerle insanlar kukla gibi belirli bir yöne çekiliyor.
Burada esed rejimi aleyhine atıp tutanlar gerçekten içleri sızladığı için mi atıp tutuyor yoksa reisiniz esed düşmanı olduğu için mi? O kadar ikiyüzlü ki bazılarınız insanlığınız reisle başlayıp reisle bittiği için sorma gereği duydum çünkü yarın reisiniz "Esed kardeşim" dese "kim, o mu, esed asla böyle şey yapmaz" diye en ön sırada koşacak kadar karaktersizsiniz. Daha önce kaç kez gördük bu dönekliklerinizi.

Sözüm gerçekten vicdanı sizlayan arkadaşlara değil tabi, reis yalakaları kim herkes biliyor.
Olaya gelince: kim yaptıysa yaptı, insanlık diye bir şey kalmadı artık bu Ortadoğu'da. Yıllarca bilimden eğitimden uzak kaldı, mezhepçilik üzerinden herkes ekmek yedi, alın işte boktan politikalarınızın, emperyalizmin, osmanlıcılığınızın sünni alevi şii kavganızın sonucu: Hiçbir günahı olmayan bebeler.

Utanmalısınız ama nerde.
doğu gutanın daa,esadın daa,suriyenin dee, mezheplerinizin dee amerikanızın da rusyanızın da ta amk dedirten durumdur.
ne esad ne abd ne öso ne ışid ne pyd. hiç birisi umurumda değil masumlara dokunmadıkları sürece birbirlerini yesinler yok olsunlar. ancak savaşlarda ve politik oyunlarda olan her zaman masum insanlara oluyor. dün sabahın erken saatlerinde fotoğraflara bakarken gözlerim doldu. ufacık çocukların o şekilde daha hayatı tanıyamadan hayattan koparılması insanlığa sığmıyor. hayvanlığa bile sığmıyor. o düşünemiyorlar dediğimiz hayvanlar bile birbirlerinin yavrularını çok aç kalmadıkça böyle öldürmüyorlar.. gelelim olaydan kendimce yaptığım çıkarıma ;

abd başkanı suriyeden çekileceğiz diye açıklama yapıyor. rusya abd nin bu açıklamasının altında bir bit yeniği olabilir rejimi zora düşürecek sahte saldırılar hatta kimyasal saldırılar olabilir diyor. bu açıklamaların üzerinden 1 hafta geçmeden bu olay yaşanıyor. şimdi abd diyecek ki ; biz çıkıyorduk ama bu kimyasal saldırıyı kabul edemeyiz o yüzden gene 1 milyon insanı öldüreceğiz kimse sesini çıkartmasın. bu filmi ırakta gördük daha önce. abd nin nihai hedefi malum pyd li teröristler üzerinden akdenize açılan bir koridor oluşturmaktı. türkiye bunun kuzeyden olmasını engelledi. abd biz varken kuzeyden bu koridoru açmaya çalışamaz artık çünkü karşısında kararlı ve disiplinli bir ordu var. abd ye tek yol kalıyor türkiyeden daha zayıf durumdaki esad rejimi üzerinden bu koridoru güneyden açmak. bunun içinde karşısındaki tek engel sevseniz de sevmeseniz de rusya ve iran destekli esad rejimi. esad rejimi türkiyenin de yardımı ile ( pyd ve ışide operasyon yapınca istemiyor bile olsan suriyedeki rejime yardım ediyorsun ) ülkede neredeyse tamamen kontrolü sağlamış iken kontrolünde olan bir bölgeye neden kimyasal silah kullanıp abd nin kendisini indirmesine olanak sağlasın ? tamda suriyeden çekileceğiz demişlerken hemde..

velhasılı bugün o çok sevilen öso denilen elemanlar abd nin güdümüne ya girmişlerdir ya gireceklerdir. esad denilen adam rusya ve iran ile yakın abd ile arasında dağlar kadar mesafe var. abd esad değilde öso luların yönettiği bir suriyeden memnun kalır çünkü hem israil in güvenliği hem bop hesapları karşısında güçlü bir şekilde duran hiç kimseye tahammül etmez edemez. o yüzden biraz beklemekte fayda var bu saldırıyı kimin yaptığı 2-3 güne kalmaz ortaya çıkar kendiliğinden. 72 milletin casusları ajanları cirit atıyor oralarda mutlaka o saldırıyı kimin yaptırdığı da açığa çıkacaktır. ben ne politika ne siyaset ne askeri uzmanım.

bu yazdıklarım tamamen benim kendi tahminlerimdir. bu abd ve rusya denilen illetlerin aklımın yettiği son 30 senede yedikleri boklardan yola çıkarak bu tahmini yürüttüm..