1. 1.
  an itibariyle Reuters haber ajansı son dakika olarak duyurdu.

  Yine kandırıldık.
  2 -5 ... kapadok
 2. 2.
  Esadı destekleyen mehmetçiğin afrine girmesini eleştirenlerinde sülalesinde şehidi geçtim ne asker ne polis olmayan insanlar olması düşündürücü. Çoğu alevi kesim zaten mezhepçilik yapıyorlar.
  4 -6 ... asilsizadam
 3. 3.
  girebilir. kimse giremez demiyor ki zaten.

  ama girip de pkk/ypg birlik olmaya çalışması felaketi olur.
  1 ... timarli necati
 4. 4.
  iran destekli şii teröristler giriş yapmaya başlamış. inşallah tez vakitte cehenneme gönderilirler.
  5 -4 ... birsabahgelecekkardanaydinlik
 5. 5.
  esed'in ülkesini sattığını gösterir. terör örgütleri orada fink atarken kafasını çevirip bakmayan esed, şanlı türk ordusu pkklı piçleri vururken afrin'e asker göndermiştir. allah yardımcımız olsun.
  2 -3 ... karetta karettalar da ucar
 6. 7.
  merhaba ben esad mekanın sahibiyim deyip girmişlerdir.
  ... abi50kuruslukgofretlernekadar
 7. 7.
  asıl amaç neydi.pkk nın afrinden siktir edilmesi...ee suriye buraya bizim şehit vemeden temizlememize yadım etmiş olmadımı bu durumda.ki biz çekilince yine pkk ya vereceğini sanmıyorum kör gözün parmana gibi olmazz o kadarıda hani.recebin binalinin hoşuna gitmemiş olabilir oy havuzuydu afrin.ama iddia eedildi gibi oraların pkk ya bırakılacağı sanmıyorum.olursa gene geliriz sıkıntı yok ama şimdilik pkk gitmiş gözüküyor.
  durduramazlar tsk yı diyip duruyolarda ne yapacaz afrinde afrin diye suriye erleri öldürüp şehri ele geçirecez ne yapıcaz yani.çekilmekte fayda var.asıl pkk saze fıratın doğusunda afrin kıç kadar yer.götünüz yşiyosa e samimiyi isek fıratın doğuısundaki pkk ya saldırmalıyız ama bu dedim şeyin adı bile geçmiyo.amerika kulaklarını bükmüş anlaşılan.kıçı kırık kasabada tarih yazdı amk koduklarım oyunu siktiklerim ne diyim.madem kahraman sınız bunu kanıtlamak konlay amk fıratın doğusundaki pkk ya siktiri çekersiniz he mi.pkk nın boşalttığı afrin kasabbasıyla oyuncak yapmazsınız.bence mantıklı.esad zate pkk nın kendinden toprak koparmasına meraklıda değil.neden şimdi geldi dersenizde tsk orayı vurunca pkk nın çekilceği belli oldu.tsjk gelirse gitmez diyede endişe edince afrine girmek zorunda hissetti kendini.yani 2 gündür pkk yı koruyolar diye bi şey yok ortada.propaganda çöp yazılardan uzak durun ne diyim.güzel gelişme.bizimde hakkaten pkk derdimiz varsa fıratın doğusunu temizlememiz gerekir.esadın tutuğu bi avuç toprak parçasıyla şov yapmanın anlamı yok artık...
  https://tr.sputniknews.co...umet-gucleri-afrin-girdi/
  -2 ... supergazi
 8. 8.
  esadın 7 ceddini sikeyim. pkk önce toprağını sonra ananı sikerken nerdeydin amk çocuğu.
  ... mata as
 9. 9.
  rusya türkiye'yi esad ile ortak etmeye mecbur ediyor, meselenin özeti budur. bunu en başından yapsaydık yaşanan birçok şey yaşanmamış olacaktı.

  pkk, ışid, el kaide, israil, amerika, bunların hepsi bize hasımdır, düşmandır. bunlar aynı zamanda suriye rejiminin de düşmanı konumundadır, o zaman ittifak etmemekte direnmenin anlamı ne? ben demiyorum ki rusya, iran, esad bize dosttur, dost falan değiliz, ama çıkarlarımız ortak.
  3 ... ateistvaiz
 10. 10.
  Esad denen veled-i zinanın nasıl biri olduğunu gözler önüne seren gelişme. Pkk özerkleşip devlet kurmaya başlarken sesi çıkmıyordu, şimdi mi toprak bütünlüğünün derdine düşmüş bu molla saksocusu?

  Türk ordusunun karar verdiği gibi afrin'i temizlemesi lazım yoksa pkklı piçlerin güç toplayıp tekrar götü başı oynamaya başlar.

  freeze you later
  4 -3 ... absolute zero