bugün

çağdaş demokrat zihniyetin yaklaşık 20 yıldır senaryosunu yazıp vizyoma soktuğu filmlerden biridir.
aynen türbanlılar hiç zikişmiyor.
elbet zikişecek zikişmesin diyen yok mevzu zikişmesi değil ki olmayan işi olmuş gibi lanse etmek. senin giresunda bi sürü başı kapalı kız var onlardan böyle hareketler gördün mü ?

malum zihniyetin yıllardır süren tiyatrolarından biridir.
Giresun'da gizli sikiş var. onların marjinal seks hayatlarını ancak hırsızlık ya da ölüm olursa öğlen kadın programlarından öğreniyoruz...
iktidara bu yolla gelmek isteyen malum güruhun yeni değil çok eskilere dayanan tiyatrosudur. he canım senin karabükte bu işelri gizliden yapan yok. çağdaş demokrak olursan anal oral vajinal serbest olur öyle mi yazdığın o anlama geliyor.
Arkadaşlar gresunda gizli mizli yok kim anlatıyor bunları.

Apaçık aq.
Fantezi aq altı üstü !
Bırak fantezilerine göre osbir çeksin çocuklar.

50 senedir hristiyan budist demeden sen dahil çektiler.

Don kişotluğun anlamı yok aq!
Lan yaptığınız muhabbete Giresun'u katmayın! Topluğun lüzumu yok..
He yrram he bilerek başörtü taktırıp kötü gösteriyorlar. Herkes kötü bir siz iyilik meleğisiniz. Büyük oyunu yine bozmuşsunuz mk.
Basılır.

Basıp geçerim.
Türbanlı bacımızı sabote edeyiler. Asdfghj. Bu arada o göte şaplak cidden kızlar arasında olan bişey ama memeyi tutup sıkma şeyine hiç rastlamadım.
kim ne yazmış bakmıyorum ama kızlar escort değilse dava açarlar, benden uyarması...

hatta kesin açarlar, tam da tipleri çünkü... muhtemelen haklarındaki tek olumsuz yorumla burada karşılaşmayacaklar ve bir noktada zıvanadan çıkıp, avukat tutacak ve 20-30 dosyayı aynı anda işleme koyduracaklar...