1. 1.
  başlamıştır. muhtemelen esad pkk'ya devlet verecek.

  esad rejimi pkklıları şam'da ağırlamış.

  http://www.france24.com/e...lks-assad-regime-damascus
  1 -3 ... daikokuten
 2. 2.
  Rusya'nın ateşkes ve kalıcı barış planının bir parçası.

  Buna göre fırat doğusu ile rakka ve kuzeyi abd güdümündeki kürtlere, idlip ve halep çevresi türkiye denetimine, geri kalan kıyı kesim ile iç kesim ve güney mevcut rejime.

  Aynı planın halep ayağını mehterle kutluyordunuz? Fetihler falan? Sanırım bu alemin bir uyanığı biziz. En çok gaza geleni de. Onun bunun şeyiyle gerdekten medet umanı da. Abd isteği ile Salih müslim'in ankara'ya gelmesinden bu yana artık her detayda elden medet gelmeyeceğini, güvenmememiz gerektiğini, her iyilikte madalyonun öteki yüzünü sorgulama mecburiyetimizi net şekilde anlamamız lazım.
  3 ... eylulsabahi
 3. 3.
  Bunların ingilizcesi olmadığı için daha paylaştıkları şeyleri okumayı bilmiyorlar

  Gidin ingilizce öğrenin de Şam yönetimi Kürtlerin isteklerine şüpheyle bakıyor dediğini okuyun haberde.

  ingilizce bilmez uydururlar işte.
  2 -2 ... keyf kahyasi
 4. 4.
  aynen ingilizce bilmiyoruz o yüzden ingilizce kaynak paylaşıyoruz lsfskdfsjd

  kesin çok şüpheyle yaklaşıyordur. pkk'nın en büyük kamplarını tahsis eden (pkk kurulduğu gün), pkk'ya en gelişmiş silahları veren, öcalan'a şam'da saraylar tahsis eden, asala'nın en önemli isimlerini yetiştiren şam rejimi pkk'ya şüpheyle yaklaşıyor evet. suriye rejiminin pkk politikasını, pkk'ya bakış açısını bilmesek inanırız bu humeynicilere ha.
  bilmiyorsan da google'da hurriyet, milliyet arşivlerini aç 1980-2011 arası rejimin pkk münasabetlerini araştır. "esad pkk" gibi anahtar kelimelerle.
  ha sadece yerli değil, yabancı kaynak da istersen al

  https://journals.lib.unb....le/viewFile/14692/15761As

  ingilizcen varsa tabii lsfskdfsj oku da bak bakalım ilk günden beri nasıl destek veriyorlarmış, türkiye nasıl itirazlar ediyormuş.

  bu kalıcı barış planından ziyade, iç savaşın 2.yılında yani 2012 de ürdün kralı abdullah başta olmak üzere, daha sonra 2013, 2014 gibi yıllarda esad'ın savaşı kaybettiği günlerde rejimin b planı ortaya çıkmıştı. suriye'nin 3'e bölünmesi. diyeceksiniz ki bir rejim niye ülkeyi bölmek istesin. bunun için tarihe bakmak lazım. fransız mandasındayken suriye'yi böldüren, birleşik arap cumhuriyeti'ni böldüren aynı siyasi otoriteydi, yani ilkinde dedesi süleyman esad, ikincisinde hafız, şimdi de beşar. zaten istedikleri o. bağımsızlık mücadelesinde suriye ulusal konseyi'ne delege yollamamışlardı, fransa'nın kurduğu parçalı devletleri savunuyorlardı.
  ... daikokuten