1. 1.
  şuan ypg yetkililerin açıklamalarına göre anlaşma sağlandı. afrin e esad rejimi giriyor. ypg, görüşmelerin bu denli uzamasının sebebi olarak ise rusya'yı işaret ediyor ancak anlaşma bu saat itibariyle sağlandı deniyor. hava sahasının en kısa sürede kapatılacağı ve el-bab & cerablus a ortak askeri harekat yapılması planlanıyormuş.

  kaynak: anf
  1 -3 ... realist yaklasimci yazar
 2. 2.
  Kemalistler için hicbir şeyi değiştirmeyecek durumdur. Onlar her türlü esad'ın arkasında zaten. Ayrıca onların gözünde ypg-pyd ise piknik yapan insanlardan oluşan masum sivil toplum kuruluşları. Çünkü bu örgütlerin terörist olduklarına dair ellerinde bir kanıt yokmuş. Öyle diyor chp'li secmenin koşarak tıpış tıpış oy verdiği parti yetkilileri.
  2 -5 ... bim kamyoncusu
 3. 3.
  (bkz: 83 musul 82 kerkük 81)
  2 -2 ... bize de mi caylak
 4. 4.
  El Bab ve cerablus'a ortak hatekahahahahahahaha
  Ulan ANF zaytungtan bile daha fazla saçmalıyor.

  Tanım : it ile itin anlaşması.
  2 -3 ... sacma sapan konusan adam
 5. 5.
  O onun bunun çocuğuna Esed'e de bu yakışırdı zaten. Tencere kapak misali.
  6 -2 ... kale3112
 6. 6.
  Bu kürdçüler bagımsızlık ayağı çekerler.kimin kucağında oldukları belli deil iran hallediyor abd hallediyor rusya beceriyor becerme sırası esad'a gelmiş.
  Özgürlükçü hevaller sözde.
  1 -1 ... manuelman
 7. 7.
  Bu beşar piçinin babası olacak hafız denen gavat da az destek vermedi pkk'ya. Yillarca apo itini sakladı. Biz kemalistlere"yapmayin etmeyin Armut dibine düşer" dedikçe "sizin yanlışınız var, babası ayri oğlu ayrı" diyorlardı. Ha bu olay onların aklını başına getirir mi sanmıyorum. Üç gün sonra unutup beşar'ı yalamaya devam ederler.
  2 -3 ... bim kamyoncusu
 8. 8.
  bence harika bir gelişme. afrinde metrekare başına ne kadar çok kansız düşerse o kadar çok telef ederiz onları. kafir esedin zaten az olan teröristlerini gömünce oraya öso şama bile rahatça girer artık. moral bozmak yok, tepesine tepesine gömecez hepsinin...

  edit: ve bugün küle döndüler elhamdülillah..
  -2 ... turcoman