1. 1.
  haçlı seferlerini destekleyen cahil ihvancı'dan evladır, ki esad kimyasal silah kullanmıyor. saksınızı biraz çalıştırın.
  9 -5 ... muhendis tarihci
 2. 2.
  yavaş yavaş dansöz kıyafetleri ortaya çıkmaya başlamış güzel. düne kadar bu ibişler "esad kimyasal atıyor yeaeaea" diye bağırıyorlardı. bizde yazdık buralara "kimyasal kullanılmış ama kim kullanmış işin içerisinde iş var" yazarken afkurup duruyorlardı. bugün gelinen noktada "kimyasal kullanılsa ne kullanılmasa ne yaeaea" ya gelmişler. boşuna üzüm üzüme baka baka kararır demiyorlar bunlarda malum şahsı dinleye dinleye omurgadan arınmışlar ufaktan..

  esad yüzünden değil sizin yüzünüzden 4 milyon suriyeli burada. hem din kardeşlerimiz gelecek onlar deyip hem sokakta görünce yolunuzu değiştiriyorsunuz ipneler.
  16 -4 ... mel mel bakan gibson
 3. 3.
  kimi keltoş yobazın 3,5 milyon suriyelinin türkiye'ye kaçmasının suçlusunun sucukçu muhasebecisi olup olmadığını sormasına vesile ettiği sıçmığıdır.

  suçlu tabi ki sucukçu muhasebecisi'dir. hazır suriye yola gelmiş, pkk'yı desteklemekten vazgeçmişken, aralar iyiyken, neden haçlılar ve siyonistlerle bir olup suriye'deki isyanlara destek çıktı? o destek çıkmasaydı isyanlar daha çıktığı yıl bastırılırdı.
  8 -1 ... rumeli71
 4. 4.
  ibretlik paylasım bastım eksini akoğlan.
  birkaç hafta önce öso ve deaş militanlarının müdahaleye zemin hazırlamak için doğu gutada kimyasal silah kullanıp bunu suriye hükümetinin üstüne yıkmak gibi bir planlarının olduğunu tweeter da yazanlar oldu, hem de bunu yazan akpli birileri idi.
  5 -3 ... faso aga
 5. 5.
  Zalim esed,Reis-i cumhurumuzun düşmanı diye onu savunma bahanesi oluşturmuş olan kemalisttir.

  Zalimleri savunanların sonu,hüsran olur.
  1 -2 ... woodcutter
 6. 6.
  Kardeş, kendine bir tane al, lazım olur. Hoş, sende zaten vardır..... Ama buradan al ki, para yurt dışına gitmesin.
  https://www.amazon.com/An...X300_QL70_&dpSrc=srch
  1 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir
 7. 7.
  ulan adem babanın önüne taktığı incir yaprağı.
  2 ay önceden abd, esad kimyasal kullanacak demiş, 10 gün önce trump suriyeden çıkacağız demişken, esad kalkıp kimyasal kullanmış öyle mi ?
  buna ancak senin gibi çomarlar inanır.
  7 ... eratosthenes
 8. 8.
  esad kimyasal silah kullanmıyor diyen mal kemalist
  1 ... flat head
 9. 9.
  bre gerizekalı esad niye zafere yaklaştığı yerde kimyasal saldırı yapsın.
  1 ... benibendenalayen
 10. 10.
  esad gerçekten de kimyasal silah kullanmıyor. ilk başta birkaç kez kullanmış olabilir ama o birkaç kez dışında o kimyasal silahların çoğunu, memnuniyetle karşıladığınız abd atmıştır.
  1 ... efendi hitler