bugün

şehit olmuştur Allah rahmet eylesin.
tiyatronuzu sikeyim sevgili ösocular.
şehit değildir.

çünkü video büyük ihtimalle fake'tir.

ben demiyorum uzmanlar diyor : (bkz: )http://storyful.com/stories/26986
sahte midir değil midir belli değil. bana pek sahte gibi gelmedi şahsen. bu tarz ilkel puştlar bu coğrafyada bolca bulunuyor. hadi bu sahte olsun kafası kesilenler kurşuna dizilenler de sahte mi?
Esedin ta aminakoyayim pezevenk. Allah rahmet eylesin sehit kardesimizede.
(bkz: innemel muminune ihvatun)
(bkz: muslumanlar kardestir)
şüpheli haberdir.her iki tarafında manipulasyon amaçlı ürettiği haberler var. (bkz: (vid #100889))
askerler muhtemelen ateist olduğundan bunu önermiş, ama şu kesin ki bunlar paraya tapan ateistler.
esadın kafir olduğunu gösterir. bunu rte ile kıyaslayanların da kafir olduğunu gösterir.

allah belanızı versin.

zalimler için yaşasın cehennem.
uzmanların sahte demekten çekindiği videodur. ama uzmanların demesine de gerek yoktur. sesler sahte olabilir ama orada bir insan diri diri gömülüyor mu? gömülüyor. bu olay da orta doğu'da geçiyor haliyle.

yalnız gömüldüğü iddia edilen adam bağırırken ağzına doğru bakıyorum da hiç hareket yoktur. ayrıca yine konuşurken toprak atıyorlar ses sonradan kısılıyor falan. şüpheli.
tam doğulular için uydurulmuş bir yalan. batı medyası malını iyi bilir.
dünyadaki salak popülasyonunu hesaba katarak hazırlanan prodüksiyonlara kurban olmuş bir diğer çocuktur.

esedci değilim, hiç umrumda değil ama milleti böyle trollemek hatta esed karşıtı olduğu için balıklama atlamak da ayrı geri zekalılık.
bir fikri onun çok rezil bir şey olduğunu göstererek asla kabul ettiremezsiniz. bu tip videolar da kimin işine yarıyorsa onlar yapmıştır.
Fatih tezcan tipi paylaşım yapmak.
güncel Önemli Başlıklar