1. 1.
    Kemalistleri hayal kırıklığına uğratmayacak bizzat daha da sevindirecek gelişmedir. biliyoruz ki onlarin gözünde ypg ve pyd'liler terörist değil piknik yapan masum insanlardan oluşuyor.
    5 -4 ... bim kamyoncusu
  2. 2.
    sizene adam kendi çıkarını düşünüyor en az siz kadar normal yani.
    2 -6 ... gezi parki direniscisi
  3. 3.
    bu nusayrilerin alayı oc. esad ın akrabaları ülkemizi karıştırmak için mezhepte mezhep diye tutturmuş bir yol gidiyorlar.

bu mezapotamyalı afrin yamyamlarını bir an önce temizleyip esad a ise gereken cevabı vermeliyiz.
    4 -4 ... timarli sipahi neferi
  4. 4.
    ypg tarafından atılan stratejik hareket. ruslar yakında hava sahasını kapatabilir.
    1 ... realist yaklasimci yazar
  5. 5.
    iddia üzerine başlık açan ve ahkam kesen beyinsizler, hırbolar sürüsü.

Ulan esed zaten kazanmış.

Sizin kankanız olan şeriatçılara gang bang yapmış , ypg uzun vadede esed için tehlike. Asıl sen suriye bir olsun diyorsan esed ile görüşeceksin. Komşun suriye devleti zira. Ben bir Türk olarak esed'i tutuyorum suriye'de. Suriye bütün kalsın ki, biz bütün kalalım.
    3 -5 ... muhendis tarihci
  6. 6.
    rusya'daki toplantıda " abd destekli kürt güçleri vatan hainidir" diyen esad mı afrin'e destek yollamış?

haberde bir de "iddia edildi" diyor.

https://odatv.com/vid_video.php?id=8F38E

benim anlayamadığım bu ak beyinsizler suriye'de ne olsun istiyor. kürtler gücü eline almasın. tamam. özerk devletler yer almasın tamam. radikal islamcılar güçlü olmasın tamam. peki suriye'de nasıl bir yapı isteniyor ve suriye'de bu yapıyı kim sağlayacak?

beşar esad'ın yerine adayınız kim? orayı da mı malum zat yönetsin, napsın? ortaya bir fikir atın bari de onu destekleyelim.
    1 -2 ... bugun variz yarin yokuz
  7. 7.
    tillerson'ın türkiye ziyareti sonrası bu iddianın ortaya çıkması, türkiye'deki görüşmede okların esad'IN ÜZERiNE ÇEVRiLme ihtimalini akla getiriyor. türkiye'nin esad'la mücadele etmesine karşılık kuzeyin pyd'den arındırılmış abd türkiye ortaklığına geçmesi söz konusu olabilir mi. attım bakalım kafadan belki tutar.
    ... drdolantin
  8. 8.
    ypg tarafından yalanlanan haber. ancak şu an anf ajansından yeni bir bilgi aktarıldı. esad ile anlaşma süreci devam ediyor, anlaşma sağlanması durumunda afrin hava sahası türkiye'ye yasaklanacak ve el-bab,cerablus a ortak askeri harekat başlanacak.

edit: türkiye'nin abd ile yeni dönem mesajları rusya'yı kızdırdı mı acaba?
    ... realist yaklasimci yazar