1. 1.
    ne kadar akıllı bir adam olduğunun göstergesidir, yoksa yedi düvele karşı nasıl zafer kazansın.

çok küçük bir bölümü dışında esad surileri geri kabul etmiyor:

https://www.haberturk.com...unu-kabul-etmiyor-2408389

not. biz de avrupaya giden suriyelileri geri kabul etme anlaşması imzaladık.

ahahaha. ulan gevrek gevrek güldüm sabah sabah.
    21 -4 ... ibni maymun
  2. 2.
    o kadar korkak yamyamı,it köpeğe,teröristi bize kakalamış.birdaha izin veriri mi dönmelerine.eğer esad bu olayı bilerek yaptıysa,rusya ile anlaşıp çok daha medeni refah bir ülke kurma yolunda, adım atma şansını yakalamıştır.
    11 -1 ... karimi yiyolar ya
  3. 3.
    savaşı bırakıp başka ülkeye sefa sürmeye giden şerefsizleri geri alıp ne yapacak ki?

akıllı adam.
    11 -2 ... noxeca
  4. 4.
    Güldüm resmen..

Konu şu aslında, sabah oğlun kavgalı olduğun yan komşunun evine gidiyor, sen bir dağa eve almıyorsun..
    1 -1 ... gezdimgordumyenildim
  5. 5.
    gerçekse şii mezhepçilerini gevrek gevrek güldüren mevzu. Tabi suriyenin ne kadarında bu götoşun sözü geçiyor da kabul etmiyor, hangi ruh hastası bunun kontrolündeki yere geri dönmek ister diye düşününce masal olduğu şüphesi ortaya çıkıyor.
    2 -12 ... mahmut sezar
  6. 6.
    dört milyon eğitimsiz kalifiye olmayan üstüne fazla üremekten imtina etmeyen bir kitle.

bunun yanında pilav üstü döner hesabı asya ve afrikalılar.

dün üsküdar -libadiye'ye gittim bulgurlu metro civarı vallahi biraz abartayım türkten çok afrikalı siyah var birde üsküdar merkezde fırın ,yumurtacı, manav gibi dükkanlarda asyalı soydaşlar tercih ediliyor .kafe ve çay ocaklarını unutmuşum.

kusura bakmasınlar ama % 90'ı kendi ülkesine faydasız bize ne fayda sağlarlar ,artık vatandaşa kalmış.

eğer haber gerçekse zaten olacağını biliyorduk.
    avrupa ve amerika ülkeleri teknik insanları ve ehilleri aldılar çöp bize düştü.

bu arada alayı yakında türk hisseder ülkemizin anasını beller.
    5 -3 ... baris hemen simdi
  7. 7.
    Neden kabul etsin? Bizim gibi manyak mı?
    Suriyede ne kadar arızalı varsa bir kalemde tümünden olmasa bile çoğundan ülkesini kurtardı.

Not: sanırım bizim bu halimize gülüyor.

esadın dönmek isteyen suriyelileri kabul etmemesi
    6 ... eratosthenes
  8. 8.
    Akıllıcadır. Kendi tabanının ekseriyeti şam ve lazkiye'de yaşarken, halep, idlip, hama, humus gibi muhaliflerin yoğun yaşadığı bölgeleri yoğun bombardımanla imha etmek suretiyle bu bölgelerdeki muhaliflerin ülkeyi terk etmesini sağlamıştır. Bu da doğal olarak koltuğunu iyice sağlamlaştırmıştır. Durum bu şekildeyken, kendince, başarıya ulaşmışken niçin bunları kaybetsin ki. Almaz. Ne de olsa Türkiye var...
    2 ... ramius44
  9. 9.
    işte dünya lideri.
    2 -1 ... ebu zindik
  10. 10.
    adam ülkeyi isviçre'ye çevirdi lan. nerede it kopuk var bize iteledi, medeniler içerde kaldı.
    6 -1 ... masklavi