1. 1.
  Az önce Reuters’ın Suriye devlet televizyonuna dayandırdığı haber. Türkiye’den henüz bir açıklama gelmedi. Görünen Suriye - Türkiye savaşı başlayacak gibi. Tabii iddia olarak da kalabilir. Bir kaç saate anlaşılır.
  -2 ... pardaillan
 2. 2.
  Rejim ajansı Sana'nın haberine göre "halk güçleri" birkaç saat içinde Türkiye'nin düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı'na karşı PKK ile iş birliği için Afrin'e girecek. Rejim ordusu denmiyor. Muhtemelen iranlı milisler giriş yapacak.
  Biraz da iranlı şii teröristleri vursak tadından yenmez.
  2 -2 ... birsabahgelecekkardanaydinlik
 3. 3.
  göndereceğini sanmayız ama 7 yıl önce stratejistlerin suriye-türkiye savaşı çıkacak demesi de gerçekleşmiş olur.
  ... sansyoklan
 4. 4.
  ordu değil ama esad yanlısı milisler giriyomuş...
  https://tr.sputniknews.co...-milisler-afrine-girecek/
  ... porno izlemeyen ergen
 5. 5.
  türkiyenin müdahalesini meşru bir yapıya saldırı gibi göstermenin gayretinde olan esadın yeni hamlesi. güya diyor ki buraların egemen gücü benim. o zaman egemen olduğun topraklardan benim ülkeme atılan roketleri engelleyeceksin, oralarda beslenip ülkeme saldıran itleri barındırmayacaksın. senin sınırlarının içinde sittin tane ülke bir araya gelmiş koalisyonlar oluşturmuş, üsler kurmuş. bunlara en ufak tepki vermeyeceksin, bu zulümden kaçan üç buçuk milyon insana kapısını açmış komşun, kendisine yönelen tehditlere müdahale edince horozlanacaksın. inşallah tez zamanda hak ettiğini bulursun piç.
  ... the bear