1. ?.
  Dünyada ve Türkiye'de gittikçe daha çok insan, Swinger yani eş değiştirme ortamlarına giriyor, bu konu hakkında konuşuyormuş.Bir anda gündeme oturan eş değiştiren çiftler, ABD'de eş değiştirme festivali "Lifestyles"ta bir araya gelmiş. Las Vegas'ta La Vegas Otel'de düzenlenen festivalde seminerler, Yarışmalar, havuz aktiviteleri, grup seks organizasyonları yapılmış.

  Sessizlik!

  Hayatın renkleri siyaha çalıyor artık. Arka bahçemizde top oynayan saf çocuğun yerini cin devralmış.
  Rab bedeni yaratırken bomboş kalan yürek. Daha da pisliğe bürünmekten korkarken bile yürekler boka bulanmak adına koşar adım öne geçmek tek hedef.
  Şimdi yarattığın bebeklerinin içi boş tanrım. yaşlanan arlı geçmiş. Bugünü pis içimizden kurtarma peşindeyiz. Yarın bize çok uzakken bu günden, umarım daha da pisliğe basmadan arınabiliriz.
  6 -4 ... nukleerella
 2. ?.
  cehennemde de yer değiştirme partisi varmış, ona katılırlar artık...
  +alt katlar çok sıcak, orta katlarda buluşalımda alttakiler için hava değişikliği olur...
  -ok, ben arkadaşlara haber verim...
  4 -2 ... infoman
 3. ?.
  mecnun ile romeo
  leyla ile juliet
  ya da
  hacivat ile oya
  karagöz ile bora

  tanım: haber gibi..
  7 -2 ... kuzgun
 4. 1.
  (bkz: 400 japon 500 çinli)
  ... hodbin
 5. 2.
  medeniyetin bokunun çıktığının göstergesi hadise.

  okuduğum bir habere göre istanbul'da da bunu uygulayan 1200 çift olduğundan bahsediliyor.

  Yine aynı konuya geleceğiz belki ama gelmek zorundayız, bu sadece ve sadece iman eksikliği ile açıklanabilir.

  islam dini müminlere zinayı yasaklamıştır. Bir müslümanın, kadın ya da erkek hiç farketmez, helalinden başkasıyla münasebeti haramdır, aynı zamanda en büyük günahlardandır.

  Kişisel fikrime göre bu hadise laf olsun, millete işkence olsun diye yasaklanmamıştır. Eş değiştirme denen olay toplumun ahlak yapısını çökertecek son derece tehlikeli bir virüs gibidir. Sadece o anda alınan zevk, sonradan gerek eşler açısından, gerekse çocukları açısından son derece tahripkar etkilere yol açacaktır. Belki hiç tedavi edilemeyecek travmalara, hatta pişmanlık ve kıskançlık neticesi seri cinayetlere bile sebep olabilecektir.

  Bunun altında yatan temel sebeplerden birisi de, topluma pompalanan kadın erkek eşitliği, kadın hakları ve özgürlüğü gibi kavramlar olsa gerek. Eğer erkek yapıyorsa kadın neden yapmasın tarzı düşünceler, insanları bir anlamda yaşadığı toplumdan bu şekilde intikam almaya sürüklemektedir.

  Millet olarak bizi batılı toplumlardan ayıran en büyük özelliğimiz, ahlak yapısı ve aile hayatıdır. Ve bizi ayakta tutacak olan da budur. Bu da ancak haramı, helali çok iyi bilmekle mümkündür. Dolayısıyla dinini, inancını ve herşeyden önemlisi allah korkusunu bilmekle mümkündür.

  Türk milleti artık türban, başörtüsü, orucu seksle açabilir miyiz gibi zırvaları bırakmalı ve gerçekten de islam felsefesini kavrayarak, batı denen bataklıktan kendini sıyırmalıdır.

  Sakın yanlış anlaşılmasın... Bunun şeriatla bir ilgisi yok. iyi ahlak ve ruhun mükemmele giden yolda ilerlemesi belli bir zümrenin tekelinde değildir, asla da olamaz. Hiçkimse kimin cennete kimin cehenneme gideceği ya da kimin inanan kimin inanmayan olduğu konusunda bir yargıda bulunamaz. Çünkü bunu yaradandan başka kimse bilemez.

  Kaldı ki, inanç konusu devletin tekelinde olan bir olgu da değildir. inanç öncelikle kişinin kendi iradesi ile ilgilidir.

  Müslüman olmak, çember sakal ya da türban da değildir. islam bir moda akımı değil, evrensel bir inanç sistemidir. Ve islam gericilik de değildir.

  Ancak basit insanlar basit çıkarların peşinde koşarlar...

  Şaşkınlık editi : bunu da eksi oylayanlar olmuş yahu !?!? allah akıl fikir versin, yoksa yaptınız mı?
  4 -2 ... kizilmaske
 6. 3.
  + allah belanızı versin jan jak ruso ve avanesi. bizi de kendinize benzetiyorsunuz.

  (bkz: yere batsın senin özgürlük dediğin)
  -1 ... neazadem
 7. 4.
  katılımcıların toplam sayısının çift olması arada kaçak giriş yapan türk erkeği olmadığının göstergesi olabilir.
  1 ... 1001
 8. 5.
  ilgilenenleri icin

  --spoiler--
  http://www.turkswing.com/
  --spoiler--

  (bkz: buyur burdan yak)
  ... karakuzusu