bugün

var böyle organizmalar, katil olsun, sapkın olsun, sapık olsun, terörist olsun bunlar normal de bi' e$cinseller anormal. he canım hadi çektir git kendini çektirmeden.

büdüt: olmadıgını olacak pek tabi o.
eşcinselliğin ne olduğunu bilmeyen, araştırma gereği duymayan, aydın,fatih ürek gibi kişileri genel eşcinsel tanımına sokan, bilimden ve psikolojiden zerre anlamayan, insanlıktan nasibini almamış, gerici, yobaz ve hasta bünyelerin andavallığıdır.

edit: eksileyeceğinize bilimsel verilerinizi getiriniz, ispatlarla konuşunuz. anca verdiğiniz eksiyle kendinizi ifade edebilirsiniz zaten. çünkü bir hiçsiniz.
evet doğrudur eşcinseller normaldir, onlar başımızın tacıdır gözümüzün nurudur ama normal insanlar yani kendi kişiliğini, cinsiyetini benimsemiş kişiler gerici, yobaz ve hasta bünyelerdir keşke herkes eşcinsel olsa ne güzel hiç derdimiz tasamız kalmaz.

(bkz: lut kavmi)
andavallık değil, bildiğin normal düşünmektir.

gerçi sadece düşünmek değil, gerçeğin bilinmesidir. eşcinseller tehlikelidir. genel olarak yavşaktır. tırsarım ben.
temel olarak ırkçılık ile aynı mantıkta ilerleyen bir düşünceye sahip olmaktır.
bir insan doğarken nerede doğacağını, hangi ana-babaya sahip olacağını seçemez, öyle olsaydı emin olun, afrika'da savaşın ortasında doğmak istemezdi kimse.
aynı şekilde, kimse doğarken cinsiyetini seçme hakkına sahip değil. kadın ve erkekten başka, her iki cinsiyet için de eşcinsellik kavram vardır.
bunu tutup emine şenlikoğlu'nun dediği gibi, lise çağlarınızda kandırmışlar sizi, düşüncesine indirgerseniz elbet normal değil bunlar sapık diye düşünürsünüz.
eğer biraz araştırıp kitap okursanız bunun doğuştan geldiğini ve yapacak birşey olmadığını bilirsiniz.
yani doğuştan ama olan birine, ıyy bu bizim gibi göremiyor mu şimdi ne iğrenç, demekle eşcinsel birine, sapık, pis demek aynı şeydir.
eşcinseller her ne kadar normal olsalar da gidip uzak ülkelerde olsunlardır lütfen. filmlerde izleyip gülelim, maruz kaldıkları eziyetlerde yazık falan dediğimiz, bir özürlüye acır gibi acıdığımız insanlar olsunlar. o da insna sonuçta hepimiz farkındayız ama burada eşcinselliği bu kadar yanıp tutuşarak savunan insanlardan birinin kankası gelip de "ben eşcinselim, götüm yanıyo" dese acaba bu kişilerden kaçı o eski arkadaşlığına devam edecektir. hepimiz isteriz mutlu yaşasınlar ama açıkça yada gizliden gizliye bu mutluluklarını bizden uzakta yaşamalarını da isteriz. ben kendi adıma eşcinsel arkadaş istemem. birisi böyle atraksiyonlara kalkışacaksa lütfen kız olsun diyorum ve onlar da sadece sevgililerine bağlı fakat diğer bebek gibi kızları da yataklarına taşıyabilecek bebek yüzlü vivid kızları olsun.
(bkz: yazarlarin aslinda demek istedikleri)
*
(bkz: eşcinsellik tercih değildir)
andavallık değildir. çünkü eşcinseller normal değildir. hormonal bozuklukları vardır. yani doğuştan zeka özürlü olmak gibi birşey. ortada bir anormallik var. ama eğer cinsel hayat dışında, genel hayat görüşleri bu önermedeki soru işareti ise o zaman bir düşünürüm. düşünmeden cevap vermem çünkü içimdeki andaval müsade etmiyor.
kızların bile genelde istemediği anal ilişkiye hevesli bir erkek tabiki normal değildir. şimdi ben kalın saç tarağı sapından tahrik olsam normal olur muyum, olmam tabi.
çok yanlı$ bir önerme, öyle tercih mi olur lan hepsini taksimde sallandırmak lazım, koduklarım!
dü$ünememektir.
haklı gerekçelere dayalı bir düşünce şeklidir, andavallık değildir. genel geçer toplumsal normlara uygun davranışlar normal, uygun olmayanlar anormal diye tanımlanır. eh, yüzyıllardır erkek-kadın ilişkisi toplumsal normlara uygun, erkek-erkek ilişkisi uygun olmadığına göre eşcinsellik anormal diyebiliriz. ha, anormallik olması eşcinsellerin dışlanması, aşağılanması vs. hakkını vermez kimseye. medeniyet dediğimiz olgu zaten tercihlere saygı demek değil midir?
boşaltım sistemiyle tatmin olan zihniyete karşı normal olan bir durumdur.
$üphesiz ki ba$lık böyle değil, e$cinselleri a$ağılayan andaval olmalıydı. moderasyona bolca selam. neyse.

bak mesela benim e$cinsel olan arkada$larım var, belki senin de var haberin yok. olabiliyor böyle $eyler bebeğim. dağıtmıyorum konuyu çok.

anlatıyorum.

sen mesela elif diye birini sevebiliyorsun ama, onun ba$kalarını sevmeye hakkı olmuyor. sevdiği zaman a$ağılanması gerekiyor. ya da tam tersi i$te berk diye birini severken onun ali diye birini sevmesi onu sallandırmamızı gerektiriyor. nasıl bir yerden bakıyorsun merak ediyorum, çok yerlerden baktım ben senin gibi göremedim.

bak yüzeysel dü$ün biraz, en kolay yaptığın $ey bu, unutma!

sen elif'i severken ne hissediyorsan, berk de ali'yi sevdiğinde aynı $eyi hissediyor. ama sen gelip göt deliğinden tatmin olan zihniyeti sikelim hebelöhülevo dersen zaten diyecek bir $ey kalmıyor. o an i$te, o an siktir git.

sevgi lan bu, ne kadar öfke kaplamı$ her yanınızı, adam hristiyanım diyor, gavur bu cennete de giremeyecek ahahah diyorsun, ali'yi seviyorum diyor ibneye bak la ahahaah diyorsun.

meraktan soruyorum sadece insan mısın ?
eşcinsel olmayan insanların düştüğü yanılgıdır. eşcinselleri tercihlerini gizlemeye yöneltir.

aslında bu düşünce doğal karşılanabilir, çünkü karşı cinsinden hoşlanan biri kendisini bir hemcinsiyle hayal edemez, hatta bu midesini bulandırır... tıpkı bir eşcinselin kendisini karşı cinsiyle hayal edemeyeceği gibi. ama eşcinsellik anormal veya kötü değildir, normal karşılanamıyorsa bile saygı duyulmalı ve asla geyiği yapılmamlıdır.
escinsellerin normal olmadığını düşünmek, türkiye genelinde oldukça geçerliliği olan bir tavırdır, doğrudur da.

zira eşcinsellik normal değildir, toplumsal normlara aykırıdır, zira dünya üzerindeki ülkelerin büyük bir kısmı heteroseksüelliği bir hegemonya haline getirmiştir. dîni atıfları bol olan, laik ama totaliter ve otoriter olan bütün rejimler eşcinselleri düşmanlaştırır, onları bu tür toplumların temel taşı olarak kurgulanan aile mefhumunun en büyük düşmanı olarak tanımlarlar.

erkeklik açısındansa eşcinsellik kadınların eşcinsel kadınlara karşı besleyemeyeceği bir kin unsurudur. hakim erkeklik algısına angaje olmuş erkek bünye için, hükmünü sürdürdüğü yegâne alan olan aile* fikrine sırtını dönmek, erkekliğin erkeğe getirdiği statüden vazgeçme fikrinin zavallılığı eşcinsel erkekleri ilişki sırasında hayal etmekten çok daha iğrenç algılanıyor olsa gerek.

eşcinselliğe karşı heteroseksüel bir erkeğe nakşedilmiş bu mide bulantısının nedenini biyolojik sanıyorsanız, çok yanılıyorsunuz.