bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    var böyle organizmalar, katil olsun, sapkın olsun, sapık olsun, terörist olsun bunlar normal de bi' e$cinseller anormal. he canım hadi çektir git kendini çektirmeden.

büdüt: olmadıgını olacak pek tabi o.
    6 -6 ... ucuzkenar ucgen
  2. 2.
    eşcinselliğin ne olduğunu bilmeyen, araştırma gereği duymayan, aydın,fatih ürek gibi kişileri genel eşcinsel tanımına sokan, bilimden ve psikolojiden zerre anlamayan, insanlıktan nasibini almamış, gerici, yobaz ve hasta bünyelerin andavallığıdır.

edit: eksileyeceğinize bilimsel verilerinizi getiriniz, ispatlarla konuşunuz. anca verdiğiniz eksiyle kendinizi ifade edebilirsiniz zaten. çünkü bir hiçsiniz.
    2 -5 ... oneqeno
  3. 3.
    evet doğrudur eşcinseller normaldir, onlar başımızın tacıdır gözümüzün nurudur ama normal insanlar yani kendi kişiliğini, cinsiyetini benimsemiş kişiler gerici, yobaz ve hasta bünyelerdir keşke herkes eşcinsel olsa ne güzel hiç derdimiz tasamız kalmaz.

(bkz: lut kavmi)
    6 -3 ... gimenez
  4. 4.
    andavallık değil, bildiğin normal düşünmektir.

gerçi sadece düşünmek değil, gerçeğin bilinmesidir. eşcinseller tehlikelidir. genel olarak yavşaktır. tırsarım ben.
    1 -4 ... pislik herif
  5. 5.
    eşcinselleri anormal görmek ülke şartları düşünülürse doğaldır ama her anormal gördüğüne saygısızlık yapma hakkını kendinde görmenin hiç bir haklı gerekçesi olamaz, olmamalı.
    2 ... örümcekkafalı
  6. 6.
    temel olarak ırkçılık ile aynı mantıkta ilerleyen bir düşünceye sahip olmaktır.
    bir insan doğarken nerede doğacağını, hangi ana-babaya sahip olacağını seçemez, öyle olsaydı emin olun, afrika'da savaşın ortasında doğmak istemezdi kimse.
    aynı şekilde, kimse doğarken cinsiyetini seçme hakkına sahip değil. kadın ve erkekten başka, her iki cinsiyet için de eşcinsellik kavram vardır.
    bunu tutup emine şenlikoğlu'nun dediği gibi, lise çağlarınızda kandırmışlar sizi, düşüncesine indirgerseniz elbet normal değil bunlar sapık diye düşünürsünüz.
    eğer biraz araştırıp kitap okursanız bunun doğuştan geldiğini ve yapacak birşey olmadığını bilirsiniz.
    yani doğuştan ama olan birine, ıyy bu bizim gibi göremiyor mu şimdi ne iğrenç, demekle eşcinsel birine, sapık, pis demek aynı şeydir.
    1 ... regulus
  7. 7.
    eşcinseller her ne kadar normal olsalar da gidip uzak ülkelerde olsunlardır lütfen. filmlerde izleyip gülelim, maruz kaldıkları eziyetlerde yazık falan dediğimiz, bir özürlüye acır gibi acıdığımız insanlar olsunlar. o da insna sonuçta hepimiz farkındayız ama burada eşcinselliği bu kadar yanıp tutuşarak savunan insanlardan birinin kankası gelip de "ben eşcinselim, götüm yanıyo" dese acaba bu kişilerden kaçı o eski arkadaşlığına devam edecektir. hepimiz isteriz mutlu yaşasınlar ama açıkça yada gizliden gizliye bu mutluluklarını bizden uzakta yaşamalarını da isteriz. ben kendi adıma eşcinsel arkadaş istemem. birisi böyle atraksiyonlara kalkışacaksa lütfen kız olsun diyorum ve onlar da sadece sevgililerine bağlı fakat diğer bebek gibi kızları da yataklarına taşıyabilecek bebek yüzlü vivid kızları olsun.
    2 ... tenpura
  8. 8.
    (bkz: yazarlarin aslinda demek istedikleri)
    *
    1 ... hezarfen hariciyeci celebi
  9. 9.
    (bkz: eşcinsellik tercih değildir)
    ... oneqeno
  10. 10.
    andavallık değildir. çünkü eşcinseller normal değildir. hormonal bozuklukları vardır. yani doğuştan zeka özürlü olmak gibi birşey. ortada bir anormallik var. ama eğer cinsel hayat dışında, genel hayat görüşleri bu önermedeki soru işareti ise o zaman bir düşünürüm. düşünmeden cevap vermem çünkü içimdeki andaval müsade etmiyor.
    2 -1 ... hidden feelings