bugün

tutuklanarak cezaevine gönderilmiştir.

--spoiler--

Erzurum'da bir ilköğretim okulunda 10'a yakın 5'inci sınıf öğrencisi, sınıf öğretmenleri A.K.'nın kendilerini taciz ettiğini ailelerine anlattı. Aileler suç duyurusunda bulundu. Öğretmen tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Edinilen bilgiye göre olay, Erzurum merkez Yakutiye ilçesinde bir ilköğretim okulunda meydana geldi. iddiaya göre, okulda eğitim gören 10'a yakın 5'inci sınıf öğrencisi, sınıf öğretmeni A.K.'nin kendilerini taciz ettiğini ailelerine söyledi.

Bunun üzerine öğretmen hakkında suç duyurusunda bulunuldu. Yürütülen araştırma kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hakkında idari soruşturma başlatılan öğretmen A.K. açığı alındı.

Önceki gün taciz iddiasıyla Erzurum Adliyesinde hakim karşısına çıkan A.K., 'Küçük çocuklara taciz' suçlamasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Taciz iddiasıyla başlatılan tahkikat devam ediyor.
--spoiler--
bu bataklık daha çok sivrisinek üretecek anlaşılan.
mağara neredeydi bari biz girelim mağaraya.
memleket raydan cikmis aq, ama tabi ki onemli olan allah yolundan cikmamak mumin kardeslerim.
noluyo lan? halk ekmeklerin içine azdırıcı mı katıyorsunuz amk!? şu milletin haline bak ya. Allah sonumuzu hayretsin.
erzurum lu deger verdigim biri var.
simdi bana yaptigi haksizligi daha iyi anlar heralde.
güncel Önemli Başlıklar