1. .
  Din Kültürü öğretmeninin, "Korunması gereken değerler arasında değildir?" sorusunun şıkkına 'Bayrak' koyduğu sorudur.

  Erzurum'da, 2005- 2006 eğitim- öğretim yılında hizmete açılan Hacı Sami Anadolu Lisesi'nde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni ibrahim Ağırman tarafından öğrencilere yaptığı testte sorduğu bir soruyla ilgili Valilik soruşturma başlattı. Testte, "Aşağıdakilerden hangisi, korunması gereken değerler arasında değildir?" sorusunu yönelten Ağırman, "Bayrak, Din, Namus ve Can" şıklarını verdi.

  Geçen yıl Erzurum Lisesi'nde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni olan ibrahim Ağırman, bu eğitim yılı başında Hacı Sami Boydak Anadolu Lisesi'ne tayin edildi. 22 yıllık öğretmen olan, evili ve 4 çocuk babası Ağırman, Kurban Bayramı öncesi lise ikinci sınıf öğrencilerine bir test uyguladı. Testte, "Aşağıdakilerden hangisi, korunması gereken değerler arasında değildir?" sorusunu yönelten Ağırman, yanıt olarak da "a) Bayrak b) Din, c) Namus ve d) Can" şıklarını gösterdi.

  Öğrencilerin ilginç testle ilgili olarak velilere bilgi vermesi üzerine şikayetler başladı. Bayrağın, din, namus ve canla karşı karşıya getirilmesinden rahatsız olan veliler, durumu okul yönetimi ve Milli Eğitim'e bildirdi. Yetkililer, öğrencilere uygulanan testle ilgili olarak Valiliğin soruşturma açtığını söyledi.

  Konuyla ilgili açıklama yapmak istemediğini belirten Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni ibrahim Ağırman'ın Vali ve il Milli Eğitim Müdürü'ne verdiği ifadede sorunun cevap anahtarının de şıkkındaki "Can" olduğunu belirterek, Yılların öğretmeni olarak hiçbir zaman öğrencime yanlış soru yöneltmedim ve yöneltmem. Sorunun cevabı "Can" dır. Bunu da mehmetçiğimiz PKK terör örgütüne yönelik yaptığı operasyonlarla ortaya koymaktadır' dedi. *
  3 ... la paz
 2. .
  hoca sen bizi salak mı sandın? takiyeciliği bırak ta istediklerini açıkca söyle. biz dürüst adamları severiz. de ki ben bu ülkede şeriat istiyorum bu duzene karsıyım de emin ol sana daha çok saygı duyarız.
  ... aderans
 3. .
  islami dansöz. o kadar mı kıvırtır dinci dediğin adam.
  2 ... jetlag olmus barbunya