bugün

(bkz: Ağlama hewal barış gelecek)
wow ilk defa bir kürde sallayacağım.

beynine bok sıçramış adamlar tarafından eleştirilen memleketimin insanları. hayatında bırak erzuruma gitmeyi, erzuruma haritadan bakmayan adamların hakkında yorum yaptıkları yerin insanları.
e bre sıçmıklar, şu genelleme yapmaktan vazgeçin lan.

erzurum bu ülkenin en güzel memleketidir.

not: kürdüm.
not2: aynı zamanda dadaşım.
Farklıdır samimidir dadaştır.
erzurum'u görmemiş üstüne hayal de kuran yazar sıçmığı.

erzurumda ramazan aylarında kusura bakmayın gidin mecburiyet caddesine, herkesin elinde su şişeleri vardır. bugüne kadar kimsenin tek laf ettiğini görmedim, bir yerinizden sallamayın.

ayrıca o ev sahibi tüm türkiyede var. akp'nin %50 aldığı türkiyeden bahsediyoruz.

yazar sanırım erzurum diye erzurum-kars sınırı dolaylarında bir yere gitmiş.
sakin ve çalışkanlardır yabancılara karşı biraz mesafelilerdir.
--spoiler--

not: kürdüm.
not2: aynı zamanda dadaşım.
--spoiler--

senin ben kafani sikeyim amina kodumun aptali. bu nasil bir geri zekaliliktir ya ahah.

hevallikten hizini alamayanlar kurt halleriyle turk topluluklara girmeye de calisiyorlar iyi mi.
ah kafasını siktiğim gerizekalıları olayı idrak etmekte zorlanıyorlar.

bak güzel kardeşim, bir insan anne tarafından dadaş
baba tarafından kürt oluyor ise,

bu hem kürt hem dadaş kanı taşıyor anlamına gelmiyor mu?

tabi bunu idrak etmek için bir beyin lazım.
Erzurum il sınırına ayak bile basmamış bir zavallı söylemi.
Arkadaşımın orada okuması sebebiyle 1 haftalık ziyaretine gitme fırsatı bulmuştum.Öncelikle tespitlerimle senin söylemlerini bir çürütelim.
(ne idüğü belirsiz bir topluluk.) Bak hacı Erzurum halkının hepsi vatansever bir halktır.Milli mücadele döneminin en önemli kararı orada alınmıştır.(vatan bir bütündür.Asla bölünemez) Bu kararı alanlar ne idüğü belirsiz topluluk değil vatanını seven dadaşlardır.

(ülkücü işareti yaparak adam döverler, tekbir getirerek yürüyüş yaparlar ) Erzurum halkı kahpe gibi pazar da eşinin yanında askeri vurmaz.Erzurum halkı 3 fidanı arkasından kurşunlayarak öldürmez.Erzuum halkı korucuyu ağaca bağlayarak kursuna dizmez ve Erzurum halkının akpliside ülkücüdür mhpliside belki chpliside bırak sadece dövdükleriyle kalsınlar tekbir getirsinler.

kerhaney giderler demişsin acabe seni de neyse.
Vatansever halktır pkk ya milletvekili vermese de hdpkk ya yüzde 15 oy vermesi kahretmiştir.