bugün

Normal türk kızıdır.
haz etmediğim kız tipidir. kültürsüzdür. tarih nedir bilmez. tarihten haberi yoktur. amk bırak rommeli hitleri bilmeyeni var. stalini. hadi siktir et bunlarıda sor kendisine size seçme ve seçilme hakkı kaçta verildi onuda bilmez.

kezbandır bunlar.

onlara devamlı iltifat edin. onlara hediye alıp para dökün başka bir bok bilmezler.
tank taburunda orospuluk yapmayacaksa bilmesine gerek yok. ölmüş dedesiyle selfie yapmasa yeter.
yine de bilse iyi olurdu dediğim kızdır. afrika'daki taktiklerinden iki lafın belini kırardık ne güzel.
sadece türk kızı degil türk erkegide vardır merak etmeyin ben ögreticem hepsine.
el alameyn savaşlarını merak etmeyen kızdır.belki matematiği iyidir.
başlığı görünce hassiktir çeken kızdır.
rommel'in feldmarschalllik asasını kafasına yiyecek olan kızdır.
normal durumdur fakat ciddi ciddi acaba şu 70 milyonluk ülkede tarih bölümü okuyanlar dışında kaç kız biliyor hatta bilen kız var mı diye kendi kendime soruyorum şuan. bazen de kültürlü kız arayarak kendi kendime olmayan bir şey için boş boşuna bekliyorum diye düşünüyorum, belki de öyledir kim bilir.

ha burada "türk kızı" diye özellikle belirtilmiş ama türk erkeklerinin çoğu da pek farklı değil, bu bir gerçek. sadece biraz daha iyimser onların durumları. nasıl iyimser derseniz ? mesala bin kişi biliyorsa 700'nün erkek olması gibi ama genel orana göre bakarsak sadece biraz kızlara kıyasla "iyimser" oluyor o kadar.
erwin rommel i bilmeyen türk erkekleri ile beraber olması gereken kızdır. bu da tüm erkeklerin yüzde 99 una tekabül eder.
Savaş tarihi okumamış kişilerin cinsiyet ayrımı yapmadan bilmemesinin doğal olduğu gerceğidir.
Erwin rommel in ajax'in hondurasli ortasahasi oldugunu bilmeyecek ne var. * *
Bir sürü yazarın google dan bakıp burayı hakkında dolduracağı şahıstır.
Bilmiyorum erwin rommel ı, ama sen de benim bildiklerimi bilmiyorsundur. Tek kişiyle girilecek versus mu yahu.

Eksik olmasın: ikinci dünya savaşında savaşan zeki alman mareşal.
Çöl tilkisi lakabı vardır.
Askeri başarılarıyla birlikte rakiplerine karşı centilmenliğiyle de tanınır.
Hitler e yapılan suikastın bir parçası olduğunu düşünenler vardır, ne kadar doğru bilinmez.

(bkz: sabah sabah yine çok kültürlüyüm)
(bkz: offf bunu da mı bilmiyorsunuz)
Bunu bilmeyen otto skorzenyyi de bilmez zeitzeve o kim der ww2 wwwnun yanlış yazılmış halidir. Cod2 oynamamıştır.
tarihini bilmeyen insana benzer.
Bilmemesi normaldir ben iddia ediyorum rütbelilere sorun yüzde 90 ı bilmez cünkü okumazlar.
Bilen türk kızına egitim hayatının kalanı boyunca her ay 300 lira burs vericem.

Çok net.
bileni bulursam evlenebilirim *.
dwight eisenhower veya george patton'ı tanıma ihtimali daha yüksektir. hollywood öyle istiyor.

yalnız hitler yürek yiyip aynı anda hem abd hem sscb ile savaşıyor olmasaydı veya eşit şartlarda insan ve ikmal kaynağına sahip olsaydı rommel muhtemelen kendinden daha meşhur müttefik komutanlarının hepsini donunda sallayabilirdi.
Benim bildiğim tek rommel var o da afrikada ingiliz tanklarını patlatiyordu.
Edit: aynı kişiymiş. Adını hiç hatirlamiyordum. Öğrendim. Çok iyi askerdir. Hitlere darbe planı yaptığı ortaya çıkınca intihar etti. Yazık oldu be.
belki de yüzde 99.9 içindeki türk kızıdır. ama, kızlara haksızlık etmeyelim, erkekler de pek farklı değiller; yüzde 99,8 gibi.
Kezbandır. Açık ve net.
Devam eden çarpıcı iddia.
Bilmiyorum, eksikliğini hissetmiyorum.

Zaten kız da değilim.
Guderian'ın blitzkrieg'ini anlamayan kızın elini sıkmam, diyerek genişletilen önerme.
güncel Önemli Başlıklar