1. 1.
  kayserispor'un teknik direktörüdür. bu sene kayserispor ile çok başarılı bir sezon geçirmiştir. aynı zamanda beşiktaş'ın eski futbolcusudur. futbolculuğu döneminde de teknik direktörlüğü döneminde de sakin, efendi yapısıyla ve başarılarıyla takdir toplamış bir spor adamıdır.
  7 -1 ... engineer
 2. 2.
  ahmet dursun geldiğinde kadrodan kesilmiş futbolcu. halbuki mevkii varyasyonları da farklıydı. hatırlıyorum da beşiktaş tribünleri 'ahmet dursun, ertuğrul gitsin!' diye tempo tutarlardı o zamanlar.
  7 -2 ... eqin
 3. 3.
  şampiyonlar ligi dergisinin avrupa'da gelecek döneme damga vuracak 20 teknik direktör arasında gösterdiği teknik direktörümüzdür.
  5 ... extra
 4. 4.
  gol krallığını zorlarken,bir sonraki sezon toshack ile birlikte kendini defansta bulmuş,gelmiş geçmiş en efendi futbolculardan biri
  9 ... larrylaffer
 5. 5.
  samsunda yardımcı antrenörlük yaparken bundan antrenör olmaz dediğim sonrada lafı agzıma yediren kayserisporu uefa kupasına götürmek isteyen efendi teknik direktör..
  5 ... blacksoul
 6. 6.
  beşiktaşlı duruşuna sahip eski futbolcumuz, yeni antrenörümüz olmasını temenni ettiğim heykeli dikilesi insan... ayrıca futbolculuğu da çok erken bırakmıştır... en az 5 sene daha oynayabilirdi...*
  3 ... phyxius
 7. 7.
  insan olarak kaliteli kişiliğini antrenörlüğe de uyarlamasını bilen kayserisporu iyi yerlere getiren kişi..
  5 ... sharlatan
 8. 8.
  yanılmıyorsam kendisi aslen zonguldaklıdır..
  3 ... tttddd
 9. 9.
  erken yaşında büyük takımlardan birine gitmezse, ilerde iyi işler yapabileceğini düşündüğüm efendi kişilik.
  5 ... denizci cakabey
 10. 10.
  adam adam adam...
  5 -4 ... martyns