1. 8.
  Lan eskiden güya komünisttin kemalist oldun doğu, ulan pust biz kemalist olduk senin gibi apocu olmadık... Lan sen arada apocu çiçeklere boğuyordun şimdi bize apocumu diyon. Bam gum çat pat..
  ... oolalala
 2. 7.
  alçak puşt!
  sen koronayı savundun!
  ... trussal sampyuxad
 3. 6.
  doğu perinçek namaza durur, o namaz da bitmez.

  https://video.uludagsozluk.com/v/akp-bitmiş-tükenmiş-yanmış-erimiş-ve-kül-olmuştur-127578/

  ... lord of the pilihoz
 4. 5.
  aslında buradaki olay doğu perinçek denilen döneğin inandığı her şeye ihanetinin belgesidir o video.

  ertuğrul kürkçü'ye kızıldere'de ki evde yaşadıkları hakkında tek bir kelime etme hakkım olmasa da çıktığı mahkemede dev-genç ve parti-cephe geleneğine dolayısı ile mahir çayan'a ihaneti bizim için yani devrimci geleneğe bağlı insanlar için kendisini yok sayma sebebidir..
  sonrası ertuğrul kürkçü ile bir bağımız kalmamıştır sepeti koluna herkes kendi yoluna o liberalizmi seçti mili burjuva devrimlerinin saflarına geçti bir anlamda yinede dürüstlük gösterdi.

  doğu perinçek ise o gün ertuğrul'a sen abdülhamit'i savundun derken utanmıyordu bugün genel başkanı vatan partisi denilen nasyonalist kafatasçı parti(si) osmanlı ocakları denilen abdülhamitçiliği (neo osmancılık) savunanlarla bir olurken yine utanmıyor tarihin çöpüne doğru aksak adımlarla yürüyor.

  aydınlık geleneği budur dün savunduğunu bugün inkar eder bakın buraya yazıyorum yarın bugün savunduğu kemalizm'e de ihanet edecek doğu perinçek ve aydınlık çöp konteyneri.

  bu bakımdan o video ibrettir ..

  sosyalizm gelecektir ....!
  -2 ... baris hemen simdi
 5. 4.
  Kürkçü’nün, perinçek’i kolluk kuvvetlerine: bu herif corona diye ispiyonlamasıyla son bulur.
  1 ... temirata
 6. 3.
  Sol literatüre hakimiyeti arttırabilir.
  ... usualsuspects
 7. 2.
  Sen coronayı savundun!
  3 ... wizzy respect for the kobe
 8. 1.
  Akabinde dev-genç'in doğu perinçek'in beyninde patlamasıyla sonuçlanacak olan aksiyondur. Buna müteakiben Doğu perinçek kendilerini dize getirebilmek için şu sihirli sözleri kullanacaktır; "alçak puşt!"

  Ben de öyle izlicem işte olup biteni.
  3 ... do re mi yav