bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  istanbul üniversitesi işletme fakültesi muhasebe kürsüsünde görevli, eski dekan yardımcısı.
  meşhur sınavları ve öğrenciye muameledeki müthiş uzmanlığından kaynaklanan hareketlerinden sonra, öğrenci işleri bürosunun yanındaki panoya yazdıkları ve çizdikleriyle dehşet vermiştir.
  öğretim üyelerine makam koltuğu, asistanlara ise bordo renk koltuk verileceğini yazmış ve akademisyenlerin gerizekalı olma ihtimalini de göz önüne alarak şekillerle açıklamıştır. evet, siyah ve kırmızı boardmarkerlarla çizilmiş yanyana iki koltuk var panoda.
  burada amaç araştırma görevlilerini cezalandırmak mıdır, diğer akademisyenleri onurlandırmak mıdır bilinmez; ancak kesin olan bir şey vardır, o da kendisinin kafasındaki işlem maliyetlerini kısması gerektiğidir. ancak belki de hawthorne araştırmalarını tekrarlayarak güncel sonuçlar almak istiyordur, bilinmez...
  ... thor
 2. 2.
  yardımcı doçent olmakla beraber,istanbul universitesi isletme fakultesinde, dekandan sonra gelen en yetkili kişidir.hatta dekandan bile fazla gizli yetkileri olduğu bilinmektedir. karşısında dizlerininzin bağı çözülmeden bir cümle kurma şansınız, yoktan bile azdır.

  aynı anda, hem pantolon askısı hem de kemer kulanan nadir insanlardandır.
  1 ... terkin
 3. 3.
  Artık sadece pantolon askısı kullanan,kültür üniversitesinde muhasebe dersleri veren hocadır.
  1 ... sibel kekillinin keki
 4. 4.
  Bugün Girdiği yönetim muhasebesi dersinde pantolon askısı ve kemeri aynı anda kullandığını farkettiğim insan.
  ... sibel kekillinin keki