bugün

basbakanın "lan" demesine dahi basbakana methiyeler duzebilecek kadar yalaka olabilen medya dunyamızın medarı iftaharı.
haftanın ilk 6 günü siyaset içerikli taraf tutan yazılar yazan, haftanın 7. gününü ise "en kaliteli şarap hangisidir" , "en iyi sushi nerede yenilir" , "yurtdışındaki en kaliteli oteller" gibi gayet günlük(!) şeyler hakkında yazan gazeteci.
Ertuğrul Özkök aslında gazetecilik açısından bakıldığı zaman olukça başarılıdır. köşe yazılarında ki kelime oyunlarında üzerine yoktur. Öyle kelime oyunları yaparki, yazdığı yazı hiçbir zaman hiçbir şeyle suçlanamaz.
Ayrıca, kendisi gazetedeki fotoğrafına göre oldukça yaşlıdır. Yemekte bizat konuşmasamda, yan masadan izlediğim kadarıyla etkileyici bir konuşması vardı. Ayrıca kendisi göçmendir.
israil e davet edilip israil askerleriyle görüşmeler yapan akabinde türkiye ye gelip aslında israil askerleri sandığınız gibi kasap değiller melek gibi kalpleri var diyen,abd den her yazısı başına para aldığına adım gibi emin olduğum yazarımsı zat..
(bkz: kaygan zemin)
(bkz: zeka geriliği)
dansöz gibi yazmayan doğdudan DANSÖZ olan...
bir avuç yarı faşist yarı solcu dışında kimsenin sevmediği hürriyet yazarı.

(bkz: bana genel yayın yönetmenini söyle sana kim olduğunu söyleyeyim)
Eskiden sıradan bir şarkıcı olan damadı Ercan'ı ne noktalara getirdigini gorduten sonra ( DMC ) , acaba torunu varmıdır diye düsündüğüm genel yayın yönetmeni gazeteci.
Hemen hemen her pazar, skyturk'te Yalçın Küçük tarafından ismi yadedilen hürriyet gazetesi genel yayın yönetmenidir.

ertuğrul özkök Başlığındaki Önemli Entry'ler

Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.