1. 1690.
    Tesise kız atmaz umarım gene.
    2 ... be happy yine yine yeniden
  2. 1691.
    fenerbahçe için en doğru seçim. ali başkan büyük konuşmasaydı iyiydi. durduk yere koz verdik cincona.
    ... londonlondon
  3. 1692.
    Sikimde değil dediği fenerin başına efsane diye getirilen madam. Ahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahaaha. Komedi filmi gibi takım bunlar amk.
    2 -3 ... serefsizimbenimakliimagelmisti
  4. 1693.
    Antrenman saatlerini acep kime göre ayarlayacak.

Ahah
    Tanım: balon teknik adam.
    4 -3 ... muhendis tarihci
  5. 1694.
    vasat antrenör.
    10 -12 ... jimmy tudeski
  6. 1695.
    Mucize yaratması beklenen t.d.
    Yarın erzurum maçında şov yapmak isteyecektir.
    1 -1 ... antiansiklopedi
  7. 1696.
    Bugün 4 yıl aradan sonra tekrar sahada fenerbahçemizin başında göreceğimiz kral. Güldür yüzümüzü hocam.
    11 -12 ... aslolan fenerbahce dir
  8. 1697.
    sezon sonuna kadar idare etsin diye göreve getirilmiştir. fenevi kümede tuttuktan sonra sıradan bir anadolu klubüne dönüş yapacaktır.
    1 -1 ... prescott
  9. 1698.
    Fenerlilerin elinde siğirli değnek olduğunu zannettikleri kişi.
    Halbuki 3-4 ay önce Ali Koç başkan olduğunda da aynısını yapmışlardı. Sandılar ki şampiyon olacaklar, yerli Barcelona geliyor falan.
    Bu adama da guardiola muamelesi yapıyorlar. Ders almıyorlar çünkü hiç. Bu leş kadroyla guardiola bile ilk 5'e giremez bu ligde. Entry burada, fener ilk 5'e girerse beni bulun sezon sonu.

Ben size olacakları söyleyeyim. Ersun dediğiniz adamın ortası yoktur. Ya 3-5 atar ya 3-5 yer. Bu kadroyla da çok 3-5 gol yediğini görürsünüz. Bu momentum ile Saraçoğlu dolar, en azından iç saha maçlarını kazanırlar. Ama deplasmanlarda tecavüze hazır olsun Fenerbahçe taraftarları.
    9 -2 ... alkolik oldum
  10. 1699.
    Deplasmanda tecavüz edile edile bir hal olanların bize öğütler vermeye kalktığı adam. Olum tamam korkmayın bu kadar, tamam ersun hoca leş gibi hoca, sevinin o zaman. Niye sıkıntı yaptınız ki bu kadar.
    8 -10 ... aslolan fenerbahce dir