güldürmüştür. bu sene geçti ama önümüzdeki sezondan itibaren koyacağız lige ambargomuzu. korkuları bundan. ha bi de bir bakmışsın bu sezon bile ligi bok gibi giden gs'nin üstünde bitirmişiz. zira biz artık çıkışa geçeceğiz. frey, slimani vs diye dalga geçilmiş ama bu kadro gene de rahat ilk 5'te olması gereken kadro. ana eksiklik hatalı yönetilmeleriydi. ersun hoca da bu topçulardan en iyi verimi alacaktır. zaten ocakta 3-4 iyi transferle çok daha sağlam olacağız.

edit: ayrıca girilen entrylerden de görüldüğü gibi kendileriyle ters düşüyorlar. hem ersun bir bok yapamaz o kim ki diyorlar, hem de bu durumdan açıkça rahatsızlar. olum madem ersun kötü, biz kötüyüz, neden bu kadar diken üstünde entry giriyorsunuz? sevinmeniz lazım.
ersun feneri kümede tutacak diye it gibi titriyoruz. doğrudur.
bu ersun akhisar'dan 6 yemişti trabzondayken, şimdi fenerde tövbeler olsun akhisar-fener'i görünce gülme geldi bak yine.
hahahahhahahahhaha dediğim aptal başlıktır.
hangi gsli yetkili başlığı sol frame'den kaldırdı acaba diye merak ettirendir.*
akhisarspor ve erzurum taraftarı demek istedi galiba ahahahhahah.
Kendi kendilerini rezil etmekte çığır açmış Fenerli tespiti.

Cimbom'u bilmem de siz anca Boluspor Denizlispor ve Giresunspor'u titretirsiniz.
Seneye bol bol karşılaşacaksınız ne de olsa.
Bir de ligi Galatasaray'ın üzerinde bitireceğiz diyor lan şaka gibi. Resmen futbolun aktrolü herif.
Bir de bu kadro ilk 5'e oynarmış.
Frey, jailson, benzia ve Diego reyes'in adlarını fenere gelmeden önce duyan var mı acaba hiç?

Siz bu kadroyla anca sondan 5. Olursunuz. Onu da öpüp başınıza koyun, düşmenizden iyidir.
hahhaa götümlee güldüğüm entry *
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Çok korktuk..
Hatta ben dünkü antremanda bunlarınkonuşulduğunu
GÖrdüm..

Aaaa bu arada bu yanal..

Fenerbahçe sikimde de değil antreman sikimde değil diyen..

Futbolcuların gönderdiği ersun mu yoksa...
Bankasya1. Ligdeki kulupler toplu fenerasyona başvurmuş.. Bu haksız rekabet oldu diye.
https://youtu.be/tL1fQ48lsgk?t=29
görsel
(bkz: titretemedi)

Tiner çekmiş fenevli beyanı.
Zangır zangır titriyoruz şu an. *
be defa titremedi.
görsel
Bir titreme geldi yalan yok güldüm çünkü.
hiç kimseden korkumuz yoktur. gördük ersun hocanızı da.
erzurumla 2-0 yenerken 2-2 berabere kalan takımdan mı hahahhahh Güldürmeyin fenevbahçe.
kendisine it denilmesine alınmayan bir ibişin laf sokma çabasıyla düştüğü acınası durum.
Şu an katılıyorum..

Ama gülmekten...
Öyle bir şey yoktu, hala da yok. Olan şey hayal gücünüz.
Bu sanrılar normal değil, psikoloji gitmiş.

Lan Titrese titrese Akhisar spor titrer. O da 15. Sırayı Fenerbahçe'ye kaptırmamak için.
Müthiş korkmuş kimselerdir.
Ersun 2 Maçta 2 puan toplayabildi, gerçekten çok korkuyoruz.
imdat, polis! *