1. .
  hoş gelmiş nesildaş yazar. olası lost fanatiği.
  (bkz: black smoke)
  ... bleak poison
 2. .
  sayyid jarrah'lar götürsün seni dediğim afacan. sivilce pötürcüğü gibi milliyetçi zihniyetten fırlayarak bir izmirli olan kacak dovusen ayi'nin gözleri önünde izmir'ime gavur demiştir.

  girdiği nick altından da anladığım kadarıyla kavramsal karışıklık yaşıyor. her neyse. artık tosuncuklar olarak karşılıklı nick altı entryler gireriz sabaha kadar.

  kendisine tanrı'dan bol bol kitap armağan etmesini diliyorum. okumak iyidir. fatih sultan mehmet'de çok okumuş zamanında. ya, ya, ya...
  3 -1 ... kacak dovusen ayi
 3. .
  (bkz: ersin karabulut)
  ... ovaniova
 4. .
  daha gelir gelmez sağa sola saldırarak popüler olmaya çalışan bir yazar. o yoldan gidenler birkaç güne eridi gitti. kendisi de farklı olmayacaktır.
  ayrıca milliyetçi gibi görünür aynı zamanda millet iradesi yaşasın akp der, bir ara da tayyip'in vatanı satması diye başlık açmıştı.
  şimdilik her daldan çalıyor yani. ellemeyin geçer.
  biraz daha açıklayayım da ciddiye alınmasın bu kişi. önce ülkücüleri öven birşey yazar, bir sonraki yazısında onlarla dalga geçer. bir yazısında akp'yi yere göğe koyamaz, bir sonrakinde tayyip'e suçlamalarda bulunur, yani sırf ortalığı karıştırmak için yazıyor ve eğlenmeye çalışıyor.
  1 ... regulus
 5. .
  daha yeni gelmesine rağmen, tüm yazarları uzun süredir tanıyormuş gibi, bu böyledir, şu şöyledir diye anlatması, anlatmaktan öte direk hakaret etmesi fake bir yazar olduğunun açık göstergesidir.
  2 -1 ... regulus
 6. .
  moderatorlere yaranmaya çalışıyor bile olabilir aman deyim tribünlere oynamayalım rol çalmayalım.
  -1 ... ciyzis kirayzs
 7. .
  yazarlara hakaret ederek saygısızlık yapmasının ötesinde sözlük formatını da delmiş şahıs.
  2 ... legend of the stranger
 8. .
  beşinci nesil silik. geldi sıçtı gitti öldü. ruhu bişey olsun ama ne olsun bilmiyorum. özleriz belki.
  2 -1 ... kacak dovusen ayi
 9. .
  (bkz: ersin karabulut) *
  ... pelvis