1. 1.
  Uludağ Psikoloji Bölümünde'de suskunluğuyla öğrencilerini korkutabilen, seri katile de benzetilen değerli akademisyen...
  ... alokimsinbe
 2. 2.
  iyi bir sosyal psikoloji hocası olmakla birlikte insanı ürküten bir yanı vardır. sizi öksürüyorsunuz veya uyuyorsunuz diye dersten atabilir. bu yönüyle derste insanın kasılmasına neden olur.
  http://psikoloji.uludag.edu.tr/kusdil.html
  ... imagine all people
 3. 3.
  sözlükte kendisiyle ilgili yazıları okuduğunu öğrendiğimiz hocamız. selam olsun.
  ... iksoiks
 4. 4.
  baya içerlemiş olmalı ki derse başlarken durduk yere 'seri katil değilim.' diyerek çıkış yapmış değerli hocamızdır. pek iyidir, sakin sakin * güzel ders anlatır. herhangi birine atar yapmadığı ve suyundan bir yudum almadığı sürece de asla konuşmasını kesmez, kestirmez (!). ama arada bu durum da 'biiiiiitttt...' se iyi olcak.
  -1 ... joe isabella
 5. 5.
  uludağ üniversitesi psikoloji bölüm başkanı olduğunu öğrenmiş bulunmaktayız an itibariyle, hayırlı olsun.
  çikolatamızı çiçeğimizi alıp bir hayırlı olsun'a gitmeli. umuyoruz ki; uludağ üniversitesi psikoloji bölümünün gelişmesine katkıda bulunur.
  ... imagine all people
 6. 6.
  derslerinde iki ileri iki geri giderdi. Ayrıca bol bol su içer, konuşan öğrencilere 'konuşuyorsunuz ama bunlar önemli şeyler' gibi cümleler kurardı. Yad ettim bk şimdi.
  ... alokimsinbe
 7. 7.
  Uludağ Üniversitesinde okuyup ders almadan gidersem yazık olur diye dersini aldığım, dersten her çıktıkça yerin dibine girip ne zaman bunları öğreneceğim sorusunu bana düşündüren değerli saygıdeğer bir hocamızdır.
  ... kofteemre
 8. 8.
  Derslerinde kendisine sayın profesör diye hitap etmek isterim. Fakat söz alınca heyecandan dilimin alnıma yapıştığını farkederim.
  -1 ... kofteemre
 9. 9.
  boş adamdır. bu tür insanlar kendilerini bir yerde sanırlar. aslında bildikleri şeyler bazı insanların bilmedikleri olduğundan, bu tereslerde kendilerini yaratılışçı falan sanırlar.

  bir kaç kere dinledim. ama dersteki tavırları masum görünmeyecek, saygısızca olandır. şahsen bana karşı bir hareketi olursa gerekeni yaparım. tersim pis değildir, acımasızdır.
  ... agresif edward
 10. 10.
  An itibariyle profesör olduğunu öğrendiğim saygıdeğer hocamızdır.
  ... kofteemre