1. 1.
  iş bankası genel müdür ve türkiye bankalar birliği başkanıdır.
  2 ... zall
 2. 2.
  gazetelere durmadan demeç verip verip durur. basın davetlerindeki ikramlar ise yetersizdir.
  -1 ... maksat muhabbet
 3. 3.
  iş bankası'yla ilgili yapılan haberlerde dahi bankanın logosundan çok kendi resmi görünen iş bankası genel müdürü. yapılan bir medya analiz çalışması sonucunda, kendisinin basında en çok yer alan bankacı olduğu ortaya çıkmıştır.
  ... yasak merve
 4. 4.
  herkesin faizlerin inmesini beklediği şu günlerde, iş dünyasının samimiyetsizliğini yüzlerine tokat gibi vurmuş bankacı:

  'Merkez Bankasını eleştireceğimize Türkiyede istikrarı hep beraber daha da güçlendirmeliyiz. Daha ucuz faizle parasını yatırmak isteyenleri bankamıza bekliyoruz'
  1 ... beyazyelkenli
 5. 5.
  tczb, vakıfbank ve halkbank özelleştirmeleri hakkındaki fikrini "cumhuriyeti kuranlar iş bankası için nasıl bir model öngörmüşlerse, kamu bankalarının özelleştirmesinde de bu uygulanabilir kanaatindeyim" cümlesiyle özetleyen usta bankacı..
  ... luthor
 6. 6.
  takip ettiğim bir insan olmamasına rağmen, gördüğüm yerde ''ersin gece maça gelsen ya, bi adam eksik'' diyebileceğim kadar da samimi ve içten bir insan izlenimi bırakmıştır.
  ... cemilflower
 7. 7.
  izmir Özel Türk Koleji mezunudur.
  1 ... calderon
 8. 8.
  iş bankası çalışanlarına bir önceki genel müdürleri ünal korukçu'yu mumla aratan bankacı.
  ... yirmibirinci yuzyil tilkisi
 9. 9.
  yıllardır, "bu sene emekli olacağım. tarım ve haycancılık ile uğraşmak istiyorum." der.
  tahminimiz, 3 inekle başladığı işe, inek çiftliği kurarak, 10 dönüm tarlayla başladığı işe, toprak ağası olarak devam edecektir.
  bu inekler neden günde 3 kilo süt veriyor, bunların verimlerini artırmalıyız diyerek, ineklere psikolojik baskı yapması da kaçınılmazdır.
  kendisine farmville öneririz.
  aynı zamanda eski genel müdürüm olur. tv de çok heybetli görünse de, aslında ufak tefek bir insandır. hani yolda görseniz, farketmeden, omzuna çarpıp geçebilirsiniz.
  bütün bankayı, teftişten gelen müdürlerle doldurmuştur. asıl iş bilen, çalışanın halinden anlayan, şubeciliği bilen, memurluktan gelen müdürlerin, kıçına tekmeyi basmıştır.
  ... chero
 10. 10.
  1998'den beri yapmakta olduğu türkiye iş bankası genel müdürlüğünü ve bankalar birliği başkanlığı görevinden bugün itibariyle ayrılacağını açıklayan kişi.

  bankanın tarihi boyunca, gerek iştirakler ** olsun gerek ise aydın doğan ile yaşanan disbank, petrol ofisi gibi yakın temaslar olsun, en hareketli dönemlerinde genel müdürlük yapmış kişidir.

  giderayak yapmış olduğu konuşma ve eleştirileri ile de bu zamana kadar sessizliğinin durum karşısındaki memnuniyetinden değil, susması ve doğru zamanda konuşması gerektiğini düşünmesinden olduğu görülmektedir.

  Selametle.
  1 ... hombre