bugün

görsel
akp'nin fetö ile mücadele edememesine,bütün fetöcüleri milyon dolar rüşvet karşılığında serbest bırakmasına,siyasi ayağını açıklamamasına tepki vereceğinize, şu olayla kendinizi tatmin etmeye çalışıyorsunuz.

yazık, gerçekten çok yazık.
(bkz: 15 temmuz demokrasi ve milli birlik bloku)
Ersan ilyasova Türkiye Cumhuriyetine ayak bastığında hava alanında büyük bir kalabalık ile karşılanıp omuzlarda taşınması lazım.
Videoyla beraber vatanına göz dikeni ez oğlum türküsünü acın tüyleriniz diken diken olacak şekilde gururlanarak izleyin çok güzel etki yapıyor.
Yere serdikten sonra dönüp hiç bakmaması, hafif piç sırıtışı, o gururlu ifade falan müthiş. Ersan ilyasova'cıyız...
yalnız teke tekte enes ersan'ı ikiye böler bunu da biliyorsunuz değil mi?
(bkz: göklerden gelen bir blok vardır)
Fetö'nün şimdiye kadar etkisiz hale getirilen en önemli şahsı enex, ersanın başarısı.
sıradan bi blok denemesi, enes dengesini kaybedince düşmüş.
Bundan birkaç yıl önce olsa, ergenekon'un nba sorumlusu olmaktan ersan hakkında kırmızı bülten çıkabilirdi.
Terör örgütlerine sınır ötesi operasyonlar tüm hızıyla devam ediyor.
siyasi ayağı ortaya çıkaramadan, spor ayağı yere serildi.

çocuğun nasıl beynini yıkadılarsa..
Ne istediniz de vermedik sorusuna güzel cevap olmuş.

Smaç basmak istedik bastırtmadınız denebilir şimdi...
Yazılanları görünce türk insanının ne kadar ikiyüzlü, karnının içinin ne kadar bok dolu olduğunu bir kez daha gördüm. Amk fetosundan oldum olası nefret ettim, cemaatçilerden, dincilerden hep uzak durdum. Ama madem bu enes kanterden sırf fetönün uşağı diye nefret ediyosunuz, aynı nefreti niye zamanında fetö ile yediği içtiği ayrı gitmeyen adamlara, zamanında "hoca efendi" diyip sonra bir anda "fetö" diyen adamlara göstermiyosunuz.

Enes kanter dediğinizde, daha bu ayakkabı kutusu operasyonları yapılmamışken, çomar kesim samanyolu tv izlerken, maltepe, açı, fem dersaneleri varken "fetöcü ama oklahomada açıldı, as bayrakları" falan diyodunuz, şimdi adamı türk tarihinin en büyük teröristlerinden biri haline getirdiniz. Tıpkı hakan şüküre zamanında kral derken şimdi uefa şampiyonluk resimlerinde sansürlemeniz, karalamanız gibi.

Riyakarsınız, midem bulanıyor amk...
Ersan ın umarsızlığından kasti bir hareket olduğu kolayca anlaşılıyor.
Bu arada deniz naki yi top gibi zıplatan erdem özgenç i sevgiyle anıyorum, emre yi hadım etmeye çalışan zokora dan makas alıyorum.
şovdan başka bir şey olmayan gereksiz eylem.