1. 1.
  erol taş'ın köy ağası rolünde oynadığı filmlerden esinlenerek tavuk yeme stilini değiştirme durumu.yeme esnasında "hıaıaıuuu" gibi sesler çıkarılıp ara ara kahkaha atılırsa iyice havaya girilebilir.
  8 ... chilavert
 2. 2.
  birde bu vardır.
  (bkz: erol taş gibi armut yemek)
  1 ... hayvan adam
 3. 3.
  kızarmış tavuğu budu elinize alınır, gözler faltaşı gibi açılır, doyma gözlerde başlar, güzelce pişmiş tavuk bir ısırışta zaten büyük bölümü yenmiş olur. bir kaç ısırmada kemikle başbaşa kalırsınız, arada tuhaf sesler çıkartıp beğendiğinizi de göstermeyi unutmayınız.
  afiyet olsun.
  ... invincible
 4. 4.
  iştah açıcı bir görüntü değildir. insanın bilinçaltına ittiği vahşilik bir anda günyüzüne çıkar. tavuğa düşman gibi saldırılır. ortasından büyük bir ısırıkla başlanır. bunu gibi 3 ısırıktan sonra tavuk bırakılır. arkadan gelen yanaşma veya kahyanın fakir oğlu tavuğun geri kalan kısımlarını yer. tabi erol taş abimiz bunu bile elemanın burnundan getirtecek bir kahkaha patlatır(aynı anda göbekte kaşınır).
  2 ... babylonia
 5. 5.
  bir fenomendir erol taş gibi tavuk yemek.koca butu ele alıp neresinden yiyeceğim diye düşünmeden paramparça etmektir.elin yüzün yağlanmış ne çıkar?
  2 ... karakuzusu
 6. 6.
  malzemeler
  - bir adet erol tas
  - bir adet kızarmıs tavuk
  - bir adet hatun kişi
  - biraz pilav
  - biraz sarap
  - havlayan bir kopek
  - ve diger masada aptal aptal gulen 4-5 takım arkadası...

  kızarmıs tavugun sag butunu sol ele, sol butunu sag ele alıp ısırmaktır. tavugun tereyagı ile kızartılmıs ve pilavla beraber servisine edilmesine dikkat edilmeli ve yanında mutlaka ustu bası yırtık bir bayanla koca bir surahi sarap olması gerekmektedir ... afiyet olsun.
  2 ... joneca
 7. 7.
  tavuğun lezzetine vara vara yemektir..

  karşınızdaki özenir.
  1 ... mo ni fe
 8. 8.
  ustanın başarılı oyunculuğundan hareketle giderek türk filmi kötü adam klişesi haline gelmiş bir aktivite.
  ... usualsuspects
 9. 9.
  her insan yapamaz, yapsa zaten erol taş gibi tavuk yemek diye bir şey olmazdı.
  ... aysunucar
 10. 10.
  her baba yiğidin harcı değildir.
  ... darah hitam