1. 281.
    tam fenere layık vasat.
    ... sonumuzneolacak
  2. 282.
    Ben kendisinin yerinde olsaydım şu maçtan sonra istifa ederdim. Evet, Fenerbahçe'nin kadrosu kağıt üzerinde çok iyi ama bu oyuncuların yarısı Erol Bulut'un oynatmak istediği oyuna uygun oyuncular değil. Erol Bulut'un oynatmak istediği oyun ne kadar doğru elbette tartışılır, fakat istifa edip kendini 1-2 sezon daha Anadolu kulüplerinde ispat etmesi hem kendisi hem de Fenerbahçe için en iyisi olacaktır.
    ... feelsbatman
  3. 283.
    Vasatın bir tık üstü.
    ... luis suarez
  4. 284.
    tarihin en iyi kadrolarindan birini bok ediyor.

iddia ediyorum fenerbahce'de oynadigi sürece toplam 5 tane ic saha maglubiyeti görmemistir. bu nedir ya?

bazen gitmek en büyük erdemdir.

su an birak zico'yu, daum'u, aykut'a bile raziyim lan.

edit: transfermarkt verilerine göre erol'un fenerbahce kariyerinde 95-2000 arasi erol'un bizzat oynadigi lig maclarinda fenerbahce'nin toplam 17 maglubiyeti var, bunlarin 4'ü ic sahada.
    1 -1 ... kirim tatari
  5. 285.
    Sportif başarı için Ali Koç, Emre Belözoğlu ve volkan revizyonuna gitmesi gereken td!
    ... centurion
  6. 286.
    ne yaptığını bilmeyen teknik direktör.

takımın hala bir taktiği yok. bam güm top oynanıyor. duran topları bile kimin kullanacağı belli değil. kornerleri bile 3 ayrı kişi kullandı göztepe maçında.

takımın stoperi bile pas yapma becerisi yüksek bir oyuncuyken takım pas yapmaya çabalamıyor. sürekli uzun top ve organize olmayan atak çabaları.

kendisi beşiktaş maçı sonrası yollanmalıyken hala takımın başında. trabzonspor maçında da fenerbahçe'nin puan kaybedeceği ortada bu futbolla.

o maçtan sonra şutlanır ama fenerbahçe yi de şampiyonluktan etmiş olur.
    ... uzakyolun yolcusu
  7. 287.
    Hala görevde ya la. Şaka gibi.
    ... orjinaldeli
  8. 288.
    yedirmeyiz kardeşim. önce takıma bi çakalım ondan sonra kovun. geçen seneki gibi olsun öyle zevki çıkıyor.
    3 -5 ... masklavi
  9. 289.
    https://galeri.uludagsozluk.com/r/2130904/+
    1 ... tenet
  10. 290.
    21 mart'a kadar gitmesini istemediğim teknik direktördür.

Neden mi 21 mart?beşiktaş'ın maçı var.kadıköy'de tokatladık bir de bizim evde tokatlayalım diye ehehehe.

Lakin o kadar dayanacak gibi görünmüyordur.fark etmez,nasılsa gelecek sezona dek yerine tahir karapınar gibi birini koyarlar.yapmadıkları şey değil.

Diren karbonat erol hahahahaha.
    1 -2 ... woodcutter