bugün

Hala gönderilmeyen veya istifa etmeyen hoca.

Umarım bjk bu hafta yener de, bir aksiyon alınır.
fenerbahçe’nin asla göndermemesi gereken teknik direktör. dere geçilirken at değiştirilmez. erol hoca çok iyi bir hoca ve takımı defansif oynatıp topu rakibe vererek modern bir futbol oynatmakta. erol bulut giderse fener kümeye oynar.
5. hafta trabzonspor galibiyetinden sonra omuzlara alınmış ama düşürmüşler adamı *

https://twitter.com/10Fle...tatus/1371388445755588608
Erol bulutun anasını kabile ateşinde yakayım.
(img:#2135334)
Sorun bunda veya ali koç'ta değildir. sorun cenabet fenerbahçe'dedir.
Seneye bu zamanlarda Malatyaspor, Ankaragücü, Kayserispor üçlüsünden birini çalıştırıyor olacak hoca.
Ligin en iyi hocasıdır. Sistemini oturttuğu zaman öttürecek adamdır. Gerçi hangi sistemi deniyor ne yapmaya çalışıyor kendi de dahil bi fikri yok ama neyse. Değerini bilin bu adamın, en az 5 sene açık kontrat yapın geleceğinizi güvene alın.
Sorun kendisinde değil ali koçtadır.
Şampiyonluģu unut.
Hadi arkadaş hadi yolun sonuna geldik. Evet.
Lakabı "karbonat"tır.
Ülkedeki en kötü teknik direktör. Bir insan ne olursa olsun bu kadar kötü teknik direktörluk yapamaz. Samatta, tisserand ve bu formdaki bir mesut'u en cahil ve niteliksiz TD bile oynatmaz. Ajan olduğunu düşünmeye başladım.
kazanırsak bir hafta daha kalabilirsin tatlım.
(bkz: imparator)
göztepe maçında 2 kule stopere rağmen (atınç 1,96m ve alpaslan 1,86m) yaklaşık 40 orta yapan Fenerbahçe'nin esasında Fenerbahçe'ye layık olmayan hocası. ben evden anladım "orta yaparak gol atamayacağımızı". sen nasıl anlamıyorsun erol ? Birde abi şu ligde sinan gümüş'ün yerine oynayacak adam yok mu ya ? direk kadro dışı kalması gereken adamları oynatıyorsun. MHY 2 tur gidip geldiğinde g*tü çıkıyor. onda da ısrarcısın.

M10 üzerine bir oyun kurman lazım. M10 dediğimiz adam hala bile dünya genelinde en iyi 10 numaralar listesi yapılsa ilk 5'e girecek adamdır. Etme, BAL liginde takım yönetmiyorsun. Kadrondan 2 tane süper lig 11'i çıkar. Ya Fenerbahçe'nin hocası ol ! Ya da hocası olduğun takıma git !
görsel

Evet geçilmez oldu ama rakiplerin vazgeçilmezi oldu.
21 mart'a kadar gitmesini istemediğim teknik direktördür.

Neden mi 21 mart?beşiktaş'ın maçı var.kadıköy'de tokatladık bir de bizim evde tokatlayalım diye ehehehe.

Lakin o kadar dayanacak gibi görünmüyordur.fark etmez,nasılsa gelecek sezona dek yerine tahir karapınar gibi birini koyarlar.yapmadıkları şey değil.

Diren karbonat erol hahahahaha.
görsel
yedirmeyiz kardeşim. önce takıma bi çakalım ondan sonra kovun. geçen seneki gibi olsun öyle zevki çıkıyor.
Sportif başarı için Ali Koç, Emre Belözoğlu ve volkan revizyonuna gitmesi gereken td!
Vasatın bir tık üstü.
Ben kendisinin yerinde olsaydım şu maçtan sonra istifa ederdim. Evet, Fenerbahçe'nin kadrosu kağıt üzerinde çok iyi ama bu oyuncuların yarısı Erol Bulut'un oynatmak istediği oyuna uygun oyuncular değil. Erol Bulut'un oynatmak istediği oyun ne kadar doğru elbette tartışılır, fakat istifa edip kendini 1-2 sezon daha Anadolu kulüplerinde ispat etmesi hem kendisi hem de Fenerbahçe için en iyisi olacaktır.
tam fenere layık vasat.